Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlottok dús, borzos,...

Mit ajánlottok dús, borzos, csúnya hajra?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve. Dús, egyenes szálú hajam van, ami folyamatosan borzosnak tűnik. Két hete vágattam is belőle, mert nem szeretem ha hosszú, de most hogy tükörbe néztem a sírás kapott el hajmosás után.

Sosem vasaltam vagy formáztam. Nincs is hajvasalóm. Sajnos nem is ápoltam. Megvan az eredménye.

Tudnátok hatásos balzsamot vagy bármilyen terméket ajánlani dús, borzos hajra? Nagyon régóta leengedve sem hordom, mert nap végére rémesen nézek ki. Ha megfésülöm se segít semmit. Nagyon szeretnék ápolt, szép egyenes hajat.

Köszönöm a tippeket előre is. :)

26N



2021. nov. 3. 22:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

TreSemmé Biotin Repair. Nekem ez vált be. Egy használat után sokkal szebb, simább lett a hajam.

+ a Toni&Guy balzsamok is nagyon szuperek.

2021. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#11: Máris nézem. Köszönöm!:)
2021. nov. 5. 11:51
 13/19 anonim ***** válasza:
69%
Ne drogériás vonalon nézelődj, menj el egy fodrászkellékesbe, és professzionális terméket vegyél (sampont, balzsamot, pakolást nézz). Kérd ki a fodrászod tanácsát. Egyébként meg bármennyire lehurrogod a göndör hajas válaszokat, simán elképzelhető, hogy igazuk van. A haj az évek alatt tud ilyen irányba változni. Hormonváltozás pl okoz ilyet. Mindkét unokatesómnak a kamaszodás alatt lett a vékonyszálú, puha, egyenes hajából durva, vastagszálú és göndör.
2021. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem hullámos vagy göndör a hajam. Miért hazudnék egy ilyen dologban itt? Komolyan nem értem. Ha az lenne, hidd el leírnám. Este ha le van engedve, teljesen egyenes csak ronda. Nem tudom jobban leírni már. Sajnálom.


Egyébként én is arra jutottam, jobb ha a fordrásztól kérdezem meg. Gondolom magamnak úgysem tudom megoldani. Amint lesz időm felkeresem. Lehet hiba volt levágatni vállig, de régebben így állt jól. A hosszú "loboncot" nem tudom elviselni. Így szerettem korábban. Ápolni kellett volna eddig is. :(

2021. nov. 5. 12:44
 15/19 anonim ***** válasza:
62%

Mi nem azt gondoljuk, hogy hazudsz, hanem, hogy nem ismered az új hajad. A göndör haj, ha sokat fésülik, egy csúnya, borzas egyenesnek tűnik. Hajmosás után nézd meg, milyen, ha nem fésülöd ki, akkor derül ki az igazi jelleme, nem egy átlagos nap este a sok fésülés után. :)


Itt egy hasonló kép: [link]

2021. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem ilyen a hajam! Kép alapján sem. Nincs hullám benne. Hogy írjam le jobban? Nem lehetne leállni már ezzel?

Egy terméket kértem, ami bevált azoknak, akiknek hasonló problémájuk volt. Nehéz lett volna ennyit írni? Ehelyett kommenteken keresztül ezt a baromságot irogatjátok. Nem ismerem az új hajam meg vak vagyok. Komolyan nevetséges. Én azt hittem ebben a kategóriában nem ez megy. Köszönöm a normális kommenteket. Inkább fodrászhoz megyek.

Úgy gondolom teljesen normálisan tettem fel a kérdést, pont ezért meguntam ezt a felesleges kötekedést.

Egy férfi (!) írt nekem privátban hasznos tanácsokat hajápolással kapcsolatban. Azt többre értékelem.

2021. nov. 5. 21:51
 17/19 anonim ***** válasza:
35%
Garnier Hair Food pakolást próbálj ki, szerintem egy csoda.
2021. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%

Kép nélkül csak elmondás alapján ajánlani nem egyszerű, ezt azért beláthatod te is. Itt mindemki segíteni próbált, nők ezrei hiszik, hogy szr a hajuk, közben csak nem tudják, valójában milyen, és hogyan kellene ápolni. Ha tennél fel egy képet hátulról fotózva, senki nem ismerne fel, de sokkal könnyebb lenne segíteni.

Lehet, hogy rosszul szárítod... Lehet, hogy szét van töredezve, és egy alapos vágás kellene neki. Millió oka lehet.

2021. nov. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
54%
Meg egy pont a Garnier Hair Foodra!
2021. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!