Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlottok dús, borzos,...

Mit ajánlottok dús, borzos, csúnya hajra?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve. Dús, egyenes szálú hajam van, ami folyamatosan borzosnak tűnik. Két hete vágattam is belőle, mert nem szeretem ha hosszú, de most hogy tükörbe néztem a sírás kapott el hajmosás után.

Sosem vasaltam vagy formáztam. Nincs is hajvasalóm. Sajnos nem is ápoltam. Megvan az eredménye.

Tudnátok hatásos balzsamot vagy bármilyen terméket ajánlani dús, borzos hajra? Nagyon régóta leengedve sem hordom, mert nap végére rémesen nézek ki. Ha megfésülöm se segít semmit. Nagyon szeretnék ápolt, szép egyenes hajat.

Köszönöm a tippeket előre is. :)

26N



2021. nov. 3. 22:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a cocochoco kezelés vált be. Nem olcsó, de fél évig szép, rendezett a hajam.
2021. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

Borotva :D

Na jó, tegyük félre a poénkodást: kérd ki a fodrászod véleményét, kérj tőle tanácsot.

2021. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%
Ha a borotvát nem is, de egy igazán rövid frizurát kipróbálhatnál.
2021. nov. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Valami bevált termékre lennék kíváncsi. Szerintem egy szóval nem írtam, hogy le szeretném borotválni a hajam vagy rövidre szeretném vágatni.

Vagy másnak nincs ilyen problémája?

2021. nov. 4. 07:26
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos egyenes a hajad? Hajmosás után fésülés nélkül nem hullámosodik? Amiatt lehet borzas, mert a hajszálak ki akarnak kunkorodni/megtörtek a sok fésüléstől.
2021. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Egyenes igen. De olyan mint a széna.
2021. nov. 4. 12:04
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is gyanús, hogy ez inkább hullámos lenne. Tudsz képet mutatni? Nem muszáj sajátot csak hasonlót a netről.
2021. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Balea professional argánolajas hajolaj. Én minden mosás után (2 naponta) használom, pedig zsíros a hajam. Nem lesz zsírosabb tőle, de nem törik, és rendezettebb is. Azt lehet tudni, hogy inkább zsíros vagy száraz a hajad?
2021. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8: Zsírosabb a hajam inkább. Nagyon köszi a tippet!Megnézem! ;)


Nem hullámos hajam!! Csak el tudom dönteni. Pont azért nem vasaltam soha mert nem volt rá szükségem. Az utóbbi időben gondolkodtam hajvasaláson, hogy ne legyen olyan mint a széna. De lehet csak rontana rajta

2021. nov. 4. 19:13
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Jó, akkor döntsd el😂

Sok ember hiszi, hogy egyenes a haja, csak olyan, mint a szénakazal, miközben a megfelelő módszerrel hullámos lenne neki, azért kérdeztem, és gyanítom, a másik válaszoló is ezért említette. Nem tudom, miért kell rögtön ilyen arrogánsan válaszolni. Te kértél segítséget, mi meg nyilván nem látjuk innen, hogy milyen. Ha nem akarsz képet küldeni - ami amúgy részben érthető -, akkor csak mondd azt. De komolyan, már alig lehet válaszolni ezen az oldalon, mindjárt mindenki támad. Na mindegy, ezt a választ is lepontozhatod, legalább ad egy kis örömöt neked, engem az úgyis hidegen hagy, én tényleg csak segíteni szerettem volna.

2021. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!