Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez a haj és...

Szerintetek ez a haj és szakáll jól állna nekem?

Figyelt kérdés

Remélem jó helyen kérdezem.

Szóval elég ronda és elhanyagolt külsőm van. Eddig nem igen foglalkoztam vele. De most úgy döntöttem, hogy ideje változtatni. Csináltam egy tervet. A rajz csak telefonon készült, nem pontos.

Elég gyenge az állam és ezért szeretnék szakállat növeszteni. Hajból pedig nekem ez a forma jön be, de nem tudom jó-e a fej formámhoz.

Képek: [link]



2021. szept. 27. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Hú,az utolsó képen lévő haj nagyon gáz,már bocs. A hosszabb szakállú csávóé viszont rendben van.
2021. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha az utolsó kép alatt a rajzoltra gondolsz akkor a fölötte lévő hajat képzeld oda. Ha az ötödik képen lévőre akkor mi a gond vele?
2021. szept. 27. 23:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A rajzoltat nekem az előbb meg sem jelenítette, csak a hátrazselézettet. Arra gondoltam. Hogy mi a gond vele? Egyrészt 20 éve kiment a divatból, másrészt senkinek nem áll jól, harmadrészt igénytelen hatást kelt.

Azt írod, ronda és elhanyagolt a külsőd, de ennél biztosan szexibb a mostani hajad, az tuti.

Első voltam.

2021. szept. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csináltasd meg ezt a hajat, szerintem fasza lesz! A bozontos szakáll nem tetszik, de rövidre nyírva jól mutatna. Viszont keress neten még képeket, mert teljesen más színű szőr nől, nem úgy mutat, majd ne lepődj meg!

29N

2021. szept. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti képen lévő szakáll nagyon jó lenne, de teljesen kopaszra borotvált fejjel.
2021. szept. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elég ellentmondásos válaszok jöttek.

Egyenként a szakállat olajoznám, nem lenne bozontos.

2021. szept. 28. 08:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én valami ilyesmit tudnék elképzelni Neked. Szerintem semmi baj az álladdal, arcformáddal.


[link]

[link]

2021. szept. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Elég ellentmondásos válaszok jöttek."

Kérdező, az élet ilyen. Hiába lesz akármilyen hajad és szakállad, mindig lesz, akinek fog tetszeni, és olyan is, akinek nem. Ugyanis az ízlések nem egyformák.

2021. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz.
2021. szept. 28. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!