Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ex-raszták! Nagyon gondolkodom...

Ex-raszták! Nagyon gondolkodom, hogy kibontsam a rasztám, mert kezdek belefáradni, hogy nehezebb mosni, a sok horgolás stb... Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezem, akiknek volt rasztájuk, aztán kibontották/levágták. Nem bántátok meg? Nem hiányzik nagyon?

2021. okt. 31. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj attól függ.

Nekem mondjuk eléggé fura így. Nem kibontottam hanem levágattam. Sajnos előlről kell kezdeni így a növesztést a 0ról vagyis 2 mm ről. De szép korszak volt a rasztámmal.

Egyébként nem bántam meg hogy levágattam. Kell ez is. Ilyen az élet

2021. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%

Ugyan sosem volt horgolt hajam, és a hajsűrűségem sem tenné lehetővé, de én nem tartom őszinte hajviseletnek a rasztát, akik megunják azoknál elmúlt a divatja.

Egy fehér ember ha nem követi a vallást, semmi keresnivalója nem volna az életében egy afro technikával készített hajnak.

Bőven elegendő lenne csak befonatnotok az amúgy is hosszú hajatokat, és egy low fade-el alá nyírni, ha akarod variálod pár havonta a fonás típusát, vagy csak összefogva hordod.


Én viselném a velejáró procedúrát ha már meglett csinálva, akkor nézzen is ki jól, ha divatból hordanám.

A fejbőrödet masszírozva megmosod, utána kiöblítve almaecetes vízben átnyomkodod a tincseket, addig míg látod hogy koszos a víz.

2021. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Nekem ugyan nem volt sose rasztam, de volt már fekete-szőke és rövid-hosszú skálán már minden az elmúlt 10 évben.


A nagy váltásoknál azért nyilván ott van a megbánás lehetősége, de ez csak haj. Ha levagod visszanő. Ha nem tetszik kibontva akkor idővel ujra berasztazod.

Kozepsuliban volt egy srac, neki raszta haja volt 5-6 évig aztán most már 10 éve, hogy nincs raszta haja.

2021. nov. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!