Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogyan tartjátok karban a...

Ti hogyan tartjátok karban a dreadlockjaitok töveit?

Figyelt kérdés

Milyen módszerrel tartjátok rendben a hajatok tövét? Fél éve van ilyen hajam kb. Eddig mindíg átforgattam a töve alatt a tincseket, viszont nem tudom, hogy volna-e más megoldás is. Valami hatékony más opcióra lennék kíváncsi, amivel elkerülhetem, hogy más tincsekből is behúzzak hajszálakat, valamint ami kevésbé viseli meg a fejbőrt.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm! 😁



2020. ápr. 29. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Horgolással tudod csak, jóformán. Más nincs.
2020. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A dredlockok szárát, vagyis a tincseket eddig is horgolással tartottam rendben, de a tövénél, főleg a fejem tetején és a nyakam körül mindíg sikerül egy két szálat áthúzni, s mire észreveszem, már csak az olló marad megoldásként, úgy összenőnek... :))


Köszönöm szépen a válaszod! 😁

2020. máj. 6. 06:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
néha horgolással, de leginkább két ujjad töve közé fogod a tincset és körkörös mozdulatokkal szépen összeáll. szebb is lesz, hajrá!
2020. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Át is lehet forgatni, akkor könnyebb lesz jól horgolni. Illetve én még szoktatom a páromat a gondolathoz, hogy néha segítsen a töveknél, mert ő jobban látja. Néha érdemes lehet keresni valakit, aki látja is, ért is hozzá, hogy szedje kissé rendbe.
2021. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!