Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire tartjátok csúnyának...

Mennyire tartjátok csúnyának a narancsbőrt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ, hol.
2019. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
A mennyiségtől függ, hogy mekkora. Vékony lányokon is van enyhe narancsbőr, meg átlagos testalkatúakon is b..romira nagyon látszó, főleg a combon.
2019. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem annyira feltűnő ez másokon. Mármint nem ezt szoktam figyelgetni. Meg egyébként ez olyan mint a stria. Sokaknak van. Szerintem nem zavaró se ez, se narancsbőr.
2019. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
A nők jelentős részének van narancsbőre. Nekem is van, pedig nem vagyok túlsúlyos. Engem magamon zavar, nem is hordok emiatt pcsanadrágot, pedig nem vészes, de magán nyílván felnagyítja az ember a hibákat. Másokon nem zavar, nem is figyelem, de ha mégis, akkor irigylem, hogy nekem nincs önbizalmam felvenni egy nagyon nagyon rövid nacit :)
2019. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Semennyire, mert egy csomó embernek van, és tök természetes dolog és alkattól független.

Nekem volt 67 kilósan is, mikor semmit nem mozogtam és az étkezésemre sem figyeltem, meg 61 kilósan is, mikor csak nyers zöldséget ettem, vizet ittam, és állandóan edzettem.

2019. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is van már régóta. Nem szeretem, de elfogadtam, hogy mindig is lesz. Az állapotán lehet javítani megfelelő étkezéssel, sok folyadékkal és nyirokmasszázzsal, de teljesen eltűnni sosem fog. Én általában azért figyelek fel más narancsbőrére, mert önbizalmat ad, hogy szinte mindenkinek van. Hülyének hangzik, de ez van.

Csak is akkor tartom csúnyának, ha az alkatához, narancsbőréhez képest az adott nő baromira előnytelen ruhát vesz fel. Pl. jelentős túlsúllyal combot sem fedő nadrág magas derékkal.

2019. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akomol válasza:
100%
Szerintem kifejezetten szexi..:-)
2019. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!