Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta bontás után újra raszta?

Raszta bontás után újra raszta?

Figyelt kérdés
Épp egy másfél éves dreadlockot bontok,jó vastag szálú hajból, így bár megviseli a bontás, de szerencsére lehetne rosszabb is. A terv az, hogy újra csináljuk egy bizonyos idő múlva, amit a haj erősítésével fogunk tölteni. De azért nem annyira a távoli múltban. A bontás alatt, előtt balzsamozzuk és figyelünk rá, de kérdésem mégis az, mennyire bevállalós egy bontást elsinylett hajból újra rasztát csinálni? (Azért bontjuk mert az előző rasztát nem valami szépen, normálisan csinálták meg, a tulajdonos nem elégedett vele) vannak tapasztalataitok? Kérem, akik eddig csak képen láttak dreadlockot, vagy a villamoson egy másik emberen és semmi minimális infojuk nincs a hajrol magáról, csupán csak a valaszolas lehetosege miatti lelkesedés, azok ne válaszoljanak.

#horgolás #töredezett haj #raszta #bontás #dreadlock #rasztabontás #dreadlockbontás
2018. ápr. 28. 12:34
 1/1 rastatrainer válasza:
Harmadjára bontom ki a hajam és rögtön utána építem is vissza :) annyi hogy csomó leszakadt meg elhalt haj lett .. ezeket is vissza horgoltam a leendő vékonyabb tincsekbe.. nekem bejött és szerintem jót is tesz a fejbőrnek, ha kicsit(pár évente ) átrendeződnek az alapok
2018. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!