Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, ha 22 évesen már...

Normális, ha 22 évesen már ott marad a mosolyráncom?

Figyelt kérdés

Ha mosolygok utána ottmarad egy rövid ideig. Nagyon zavar, mivel képeken is kivehető az a vonal.

Mit lehetne vele tenni? Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy botox a megoldás mert azt nem akkor kell elkezdeni mikor már ráncos valaki, hanem megelőző jelleggel 30 éves kor alatt is bőven lehet .


2021. okt. 29. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nehogy botoxolni kezdj már 22 évesen. Legyen egy jó arcápolási rutinod, tisztítás, hidratálás, fényvédelem. Ráncokra nagyon jó a retinol, c vitamin, hialuronsav.
2021. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen az van már kb 2 éve csinálom. Akkor megpróbálom úgy, hogy retinolt vagy c vitamint is beleviszek. Hialuronsavat azt használom most is.
2021. okt. 29. 11:51
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Magasságod, súlyod?


Nekem 24 évesen voltak mosolyráncaim, mert viszonylag rövid idő alatt 10 kg-ot fogytam munkahelyi stressz miatt. Nagyon beesett az arcom és emiatt idősebnek is tűnt (a ráncok miatt). Most 29 évesen szinte alig látom azt a két kis ráncot, mivel már nem ingadozik a súlyom és a bőrápolásra, fényvédelemre is oda figyelek.

2021. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
155 cm és 43 kg vagyok már 14 éves korom óta kb
2021. okt. 29. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!