Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Mosolyráncok" ellen valami?

"Mosolyráncok" ellen valami?

Figyelt kérdés

Ha sokat mosolygok a szám szélén nevetőráncok jelennek meg.(Bocsi,hogy nem tudom mi ezeknek a neve)

Eléggé idegesít,mert sokat ront az összképen.Mivel tüntethetném el szerintetek?(Hidratálókrémet használok,Niveát)

21/L


2011. júl. 26. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Az mindenkinél megjelenik. Ahogy öregszel jobban előfognak jönni. Ez természetes.

De 21 évesen alig lehetnek ráncaid.

2011. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez nem valami hasznos válasz,inkáb ne is írtál volna,nem sokat segítettél.

Nem volt hülye kérdés,nem értem miért kellett bemásolni,ezt az ábrát.Magadat minősíted.

Nekem lehet nincs sok ráncom,de neked meg nem lehet sok eszed.

2011. júl. 26. 14:29
 3/6 cottoncutee ***** válasza:
49%
ne mosolyogj mint a tejbe tök :)
2011. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
viszon kívánom.
2011. júl. 26. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__alternativ-gyogyitas..


Olvasd el ezt a kérdést.

Azt hiszem az 1. oldalon valaki nagyon hasznos tanácsokat írt, meg talán a többi oldalon is vannak tőle kommentek.

Bár még nem próbáltam ki, de biztosan jók.

Ja és én használni szoktam olyat, hogy

zöld teát beleöntök egy jégkockatartóba hagyom megfagyni és mikor megfagyott akkor az arcomat végig szoktam vele vinni, körözgetve és az arcom sokkal szebb lett tőle a karikák sem látszódnak annyira, bár nem tudok a ráncokra milyen hatással van. De a kérdésnél vannak jó tanácsok.

Ja és szerintem azért igyál zöld teát is. Nagyon jó hatással van mindenre. :)

Amúgy még annyit akarok írni, hogy ez szinte mindenkinek van aki szeret nevetni. Az én osztályomban is a lányoknak meg még a fiúknak is van pedig ők 20 év alattiak.

Szóval..Ha nem tűnik el teljesen, akkor se búslakodj, mert ha túl sokat fogsz vele foglalkozni, akkor akaratlanul is észrefogják azt venni, hogy feszengsz valami miatt. Lehet, hogy ők pont azt nem látják, amit te csak érzik , hogy valami gondod van magaddal.:/

Úgyhogy csinálj pakolásokat, természetesen, otthoni módszerekkel (antalvali.com oldalon is vannak nagyon jó tanácsok!). És a második feladatod, hogy fogadd el magad úgy ahogy vagy!:)

2011. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!Alapvetően nem érzem rosszul magam a bőrömben,de elég maximalista vagyok.

Ez igazán hasznos válasz volt:)

2011. aug. 1. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!