Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 25 éven feletti nők, ti...

25 éven feletti nők, ti észrevettétek, hogy a mosolyráncotok mélyül?

Figyelt kérdés
Zavar benneteket? Mit tesztek ellene, ami szerintetek beválik?

2015. febr. 26. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
30 vagyok, és nincs mosolyráncom.
2015. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És milyen krémeket használsz?
2015. febr. 26. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
A ráncosodás genetikafüggő. Van, akinek már 20 évesen előjönnek a kezdődő ráncai, van, akinek még 50 évesen sem ráncos az arca egyáltalán. Ezellen érdemben nem segít semmilyen krém-amit ránctalanító hatásnak néz az ember, az tkp. annyi, hogy amikor bekened, időlegesen feltölti a bőrt nedvességgel, de amikor lemosod és száraz lesz, ugyanúgy ott lesznek. Puszta fizika. Hidratálót én is használok, de csak a komfortérzet miatt este, hogy ne feszüljön a bőröm. Amúgy nekem sem mélyül, a homlokom 2 oldalán van 1-1 finom ránc, meg a szemem alatt, de alig látszik egyelőre. Amire még odafigyelek, az UV-védelem. 29 vagyok.
2015. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi extrát, shea vajat kenek az egész arcomra. De ilyen alkat vagyok szerintem.
2015. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mimikai ránc a neve... és megfelelő étrend/folyadékbevitel, valamint bőrápolás mellett megelőzhető a ráncok kialakulása.
2015. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mimikai ránc az lehet a homlok is, vagy a szemek között. Engem csak a mosolyráncom zavar.
2015. febr. 26. 15:33
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
28 vagyok és nem mosolygok.
2015. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:D 7-es, kösz a megoldást. :D
2015. febr. 27. 14:27
 9/9 anonim ***** válasza:
25 vagyok, nekem csak a homlokomon van 2 halvány ránc, sokat ráncolom. : D a mosolyvonalam még nem látszik annyira, csak amennyire kell. genetikán múlik. meg a fényvédelmen. : ) próbáld ki az AHA savat és/vagy a retinolt, az érdemlegesen tud hatni a ráncokon. és hidratáld is minden nap. : )
2015. febr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!