Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbáltátok már az ammónia-men...

Próbáltátok már az ammónia-mentes hajfestéket vagy színezőt? Észrevettetek valam i különbséget eközött meg a "hagyományos" festék között?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Ez nem hatól a hajszálak belsejébe,csak kivüről szinezi meg.Nem károsítja a hajat.

Viszont csak sötétebre tudod vele szinezni a hajad,vagy ugyanarra a színmélységűre csak más árnyalatra.

Egy idő után ki kopik a hajadból,de addigra ugyis újra fested a lenövés miatt.Ezért ha más színt akarsz,vagy nem akarod többet festeni a hajad sokkal egyszerübb megszabadúlni töle mint a festéktől.

( fodrász)

2010. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam a Loréal casting creme gloss tartós hajszínezőjét (konkrétan az ébenfeketetét), de nálam nagyon hamar kikopott. A dobozra az van ráírva, hogy akár 8 hétig is kitart, hát nálam már kb. a 3. mosásnál kikopott. Az illata mondjunk kellemes, festés után szép, csillogós és puha a haj, a hozzá mellékelt hajpakolással szintén meg vagyok elégedve. Kímélőbb, mint a hajfesték, csak nem tart sokáig és nagyon kopik (legalábbis nálam).
2010. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én próbáltam Loreal-t is, meg garnier-t is. Ugyanúgy behatol a hajszálak belsejébe, hiszen hidrogénperoxidot tartalmaz, csak ammóniát nem.

Az a különbség, hogy gyorsabban kopik, így nem olyan feltűnő a lenövés, de ki nem mosódik, mint ahogy a dobozon ígérik..

Talán valamivel kevésbbé károsítja a hajat, bár nekem a rendes hajfesték se nagyon károsította, szóval nem töredezett attól sem a hajam, úgyhogy én nemnagyon látok különbséget.

Most etől függetlenül a garnier color&shine-t használom, ami ugye ammóniamentes, de azért, mert szép színe van :)

2010. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 28. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
tévedés! a színező nem hatol be a haj szerkezetébe,csak a külső réteget színezi meg,ezért kopik ki és ezért színező
2010. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, de a kérdésem inkább arra irányult, hogy az ammónia-mentes és a hagyományos festék között mi a különbség, úgyértem festés után észrevette-e valaki hogy más lenne
2010. márc. 3. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!