Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik bortipusba...

Szerintetek melyik bortipusba tartozhatok?

Figyelt kérdés
Alapvetoen az arcom normalis, se nem szaraz se nem zsiros. A T volnalon, leginkabb a honlokom es az orrom szokott zsiros lenni. Pattanasaim menstruaciokor vagy ha valami olyat eszek akkor szokott lenni, azonfelul ritkan fordul elo. De hasznalok ra aknesolt,hogy lekezeljem. Miteszerjeim eddig nem nagyon voltak, de az utobbi idoben a homlokomon, a szemoldokom kozott elojottek, es talan egyre tobb van. Szeretnek normalis termeket venni az arcripusomnak megfeleloen de nem igazan tudom melyik vagyok en. Kineztem a La Posay Roche markat, mivel az tiniknek van illetve jokat is hallottam rola, meg erzekeny borueknek is jo lehet, de nem tudom milyen bortipjsra nezzek. Tudnatok segiteni?
2021. okt. 26. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kombinált. Ez pont azt jelenti, hogy csak a T-vonalban zsíros a bőröd.
2021. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen,kombinált
2021. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!