Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért mondta nagymamám,...

Miért mondta nagymamám, hogyha majd nem lát rajtam ilyen sok pattanást, akkor majd tudja mi történt velem, mert akkor már nem több?

Figyelt kérdés
Nem ertem¿¿ oke, ha megvan, akkor zsírosabb a bőröm és attól több jön elő. De azt mondta nem erre érti lmao

2021. okt. 17. 15:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem lesz több*
2021. okt. 17. 15:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert van egy olyan "mondás", hogy akkor nem pattanásos már az ember feje, ha rendszeres némi élete van. Gondolom erre gondolt.
2021. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, arról lehet szó amit a 2. Írt. De ez ettől függetlenül egy nagy butaság, semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2021. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oh értem, köszönöm😅
2021. okt. 17. 19:01
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Valóban van egy ilyen tévhit, de tévhit. Azért jópofa, hogy ha mondjuk 3 hónap múlva láthatóan kevesebb lenne a pattanásod, még véletlenül sem arra gondolna, hogy pl. gyógyszert szedsz rá, hanem hogy szexelsz :D
2021. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez urban legend, de aki hisz benne, az levezethetné a logikát. Mert ha orgazmus miatt, azt egyedül is el lehet érni, sőt, könnyebben. Vagy maga a pénisz ki-be mozgása, vagy...
2021. okt. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!