Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy holnapra...

Mit csináljak hogy holnapra elmúljon a pattanás?

Figyelt kérdés

Dolgozok, 17 éves vagyok és alapvetően nincs egy pattanásos fajta bőröm viszont nagyon ritkán nekem is van de az akkoe nagyon meglátszik és rendes kellemetlen. Vendéglátásban vannak követelmények és nem gusztusos az ételeket úgy felszolgálni hogy ragyás valaji. Kérlek segítsetek a legbeváltabb módszerekkel amik másnap reggelre enyhítik a dolgokat. Legetőleg házi megoldást szeretnék de ga nagyon nibcs más akkor jöhet a dm es vagy gyógyszertáros is csak biztosra használjon a dolog.

(Jelzem: próbáltam fogrémmel és csak jobban begyulladt , alapozó és púderek sem tüntetik el mert nagyon kidudorodik.) Illetve nem is nagyon merem meg kinyomni mert érzem azzal csak rontanák a helyzeten. Viszont nem nagyon szeretném azt megvárni hogy megérjek és sárga legyen mert az gusztustalan es eszméletlen kellemetlen. Minden tanácsot meghallgatok. (Győzzön a legjobb megoldás)😅



2021. okt. 14. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakára gyulladáscsökkentő kenőcs.
2021. okt. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%

bőrradíroz,azzal az elhalt hámsejteket eltávolítod a bőrődről,és utána ha bekened teafaolajjal akk tuti eltűnik.

Legalábbis nekem bevált.

2021. okt. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Akneroxid.
2021. okt. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Bőrradírt ne használj mert nem tesz jót az arcbőrnek.

Akneroxid,teafaolaj higítva,niacinamide,azelainsav,hidratálás.

2021. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!