Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyulladt pattanáson mi segít?

Gyulladt pattanáson mi segít?

Figyelt kérdés
Jód, szalicil sav semmit sem csinál vele. Olvastam teafaolajat. Azt rá merjem kenni? Vagy gyógyszertári valamilyen ecsetelő ami megszűnteti a gyulladást?Nem szokott nekem ilyen lenni,most kettő is van. Nincs olyan fehér teteje,hogy ki lehessen nyomni.

2021. okt. 11. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Milyen az arcápolási rutinod jelenleg?
2021. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Vágd le egy paradicsom "kalapját", és tedd rá a dudorra, dunsztkötés alá, az kifakasztja.
2021. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Kamilla vagy körömvirág teával borogasd.
2021. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neutrogena oil balancing arclemosó, oil balancing radír masfél hetente egyszer, és egy loreal hydra genius aloe vera hidratáló,ez új edsig nem használtam, lehet,hogy ez az ami csinálta.
2021. okt. 11. 14:51
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Komolyan, ezek a lepontozások?!😡


A lepontozó olyan sötét lehet agyilag, mint az éjszaka. A kamilla és a körömvirág gyulladáscsökkentő.

2021. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik, akkor mondjuk egy bőrgyógyász meglátogatása. Ha múló, akkor nem tudom. :D Talán cseréld le a cuccokat, amit használsz., lehet vannak benne valamik, amiket nem bír a bőröd.
2021. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az új krémmben biztosan van valami,mert azóta nem úgý néz ki mint azelőtt. Végül nagy nehezen kinyomtam,agyon fertőtlenítettem és már alig látszik.
2021. okt. 14. 06:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy későn írok, de most találtam rá a kérdésedre. Ugyan ez volt a problémám régebben, mint neked, nekem a loreal hydra genius okozott gyulladt, kinyomhatatlan pattanásokat kb egy hét használat után. Ahogy abbahagytam, elkezdett javulni a bőröm. Pár hónapja a Pyunkang Yul moisture cream hidratálóra váltottam, azóta gyönyörű a bőröm. Tudom, nagyon drága, kb 11000ft, de nagyon sokáig elég és tényleg nagyon szép lesz a bőr tőle, nekem nagyon bevált.
2022. márc. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!