Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Körömvirágkrém segít valamit...

Körömvirágkrém segít valamit a (gyulladt) pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Még mielőtt valaki azzal jönne, hogy nem, sőt árt, mert zsíros, direkt vízalapút vettem, amit elvileg lehet arcra is használni.


Nekem főleg gyulladt pattanásaim vannak. És ezeknél sajnos általában kikell várni azt a 3-4 napot, míg megérnek.

A körömvirág elvileg gyulladáscsökkentő. Segíthet, ha rájuk kenem?

A


2010. márc. 20. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik krémekkel kapcsolatos tételemben úgy van,h


Hámképző: körömvirág

Nyugtató: levendula

Gyulladáscsökkentő: kamilla


de sztem a körömvirág is jó lehet rá

2010. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél alsolt, abban levendula is van. Gyógyszertárban kapható. Nekem még a hatalmas gennyes pattanásokat is lehúzta egy éjszaka alatt.
2010. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem a körömvirágkrém mindig bevált, egy fél nap alatt el is tüntek a nagyobb gyulladt pattanások. Én a körömvirágkrémet csak ajánlani tudom, mert nekem jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban.
2010. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a körömvirág az ami bevált. szerintem kend be vele :)
2010. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eddig nekem is bevált. :)
2010. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ezt olvasva most próbálom ki én is:D
2011. aug. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!