Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A zynerit segít eltűntetni a...

A zynerit segít eltűntetni a pattanásoakt és a gyulladt pattikat? És csak az orvos írhatja fel? Amúgy kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül a Zynerit ( pattanásokra ) ?


És mennyibe kerül a Dalacin T, és ahoz kell recept, és az is a pattanásokat tünteti el?



Ki miket tapasztalt, melyik a jobb??



Amúgy 12 éves lány vagyok, a hátam és az arcom is tiszta pattanásos, és hátamon gyulladtak is vannak, de rengeteg. Elszeretném tüntetni, de hogyan? Lehet, hogy csak a kamaszkori pattik, de idegesítenek!!!!! SEGÍTSÉG!!!! Köszi.. :)

Mit tegyek amúgy, ötleteket!

Krém neveket, és hatátos bevált módszereket! Pl.: arcszesz, Tini-Tonik vagy mi?? Hol kapható és mi a neve??



:)

köszi


2010. szept. 26. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

a Dalacin oldatot szerintem bőrgyógyi írhatja fel...bár nem bizti...azt mondják ez jó:)

ami még pattikra jó, az a szalicilsav:) gyószertárban szerintem tudz venni:)

pontos árat nem tudok írni:)

remélem segítettem:)

2010. szept. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, rendesen ápolod-e a bőröd és nem -e a tisztátalanságtól is pattanásos.

Először lemosó, tonik, utána krém, lehetőleg olyat keress, amelyikben nincs salycil, mert ez bár afféle sztárösszetevő, csak jobban szárítja a bőrt és ettől még jobban zsírosodik majd, főleg a te korodban.

A Zynerit és Dalacin pedig egyenesen sivatagot csinál a bőrödből, nagyon szárítanak. Ha nem válik be 1 hét alatt, akkor nem is használd tovább.

2010. szept. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Zyneritet használtam és nekem nagyon jó volt.Orvos írja fel.Mikor használtam olyan 2000 ft körül volt.

Szerintem ne kísérletezgess hanem menj el a bőrgyógyászatra.

2010. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én DAlacin-T -t használok,de csak akkor,mikor kinyomok egy pattit és lefertőtlenítem vele.Arra egész jó,bár nemhiszem hogy eltüntetné a pattanásokat.

Ezt én írtam egy másik kérdésre,csak kimásoltam:


Én is ebben a helyzetben vagyok,csak nekem elég csónya volt az arcom,de amióta mindent szart kenek,szedek rá azóta jobb.


Szerintem kenjél rá hidratálókrémet-ilyen tini problémás bőrre valót pl.: Bioderrma Sébium Al vagy Akn

Aztán semmiképp ne szárítsd szappannal(vagy ha mégis ragaszkodsz hozzá,akkor inkább Oriflame mézes szappannal vagy természtes teafaolajos szappannal).Szárítsd le őket gyógyszertárban kapható szalicil oldattal(kb.400Ft és sokáig elég),de vigyázz vele mert rettentően szárít,és inkább csak helyileg alkalmazd,ne az egész arcodra.Szárításra jó még gyógyszertárban kapható Tebamol Teafaolaj pattanásleszárító (kb.1000Ft és szárít+fertőtlenít)

Használj Bioderma Sébium arclemosót,nekem bevált.Hagyd néha az arcod szellőzni is+igyál sok vizet+napi egy alma.

Én szedek még Schüssler-sókat is:Nátrium-foszforikumot és Siliceát felváltva(egyik nap ezt,másik nap azt) napi 4x + homoktövis kapszulát (húsolaj,magolaj mindegy) napi 2x.

Emellet lámpázom otthon Bioptron lámpával-narancssárga fénnyel.De ezt Te akár kozmetikusnál is megteheted.

Estére egy Differin nevű krémmel kenem be.

A piros foltokra Flucinar kenőcsöt használok helyi alkalmazásra,de ezzel vigyázz mert nagyon fakítja a bőrt és ha véletlenül szétkened foltos lesz egy kicsit de alig láthatóan.

Ha kinyomok egyet akkor DalacinT-t teszek rá,ami fertőtlenítésre való.

REndszeresen kell járni kozmetikushoz,és az sokat segít.

Amúgy ezeket a cuccokat mind megtudod venni a gyógyszertárban,ha akarod.



Kérlek írd meg hogy segítettem-e valamit :)

2010. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!