Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi segít komedonális aknén? C...

Mi segít komedonális aknén? Comedonal acne

Figyelt kérdés

[link]


[link]

[link]

Nagyjából úgy néz ki az arcom.A homlokomon a legrosszabb.Ha kinyomom őket akkor kisebesednek.



2021. okt. 9. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg mit használsz?
2021. okt. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Neutrogena Hyaluron savas arclemosó

Ordinary hyaluron sav, szalicilsav és bha aha

2021. okt. 10. 08:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hidratáló (pl: CeraVe Facial Moisturizing Lotion) jól jönne a rutiondba.
2021. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem rendszeres tisztítás és kezelések kozmetikusnál.

Ne te tisztogasd,bízd szakemberre.

Ő majd eltávolítja aztán lekezeli gépekkel.

2021. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam már nagyon sok helyen de csak rosszabb lett tőlük
2021. okt. 10. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a szeborrea igazából, tudom, mert nálam is ez a helyzet 😅 ,annyi h nekem még meg volt spèkelve egy jó kis tej tojás intoleranciaval és tele voltam nagy pattanásokkal is ezek mellé. De most már csak ezek vannak, szalicilsav heti 2-3 szor, valamilyen aha sav heti 2szer, bár nekem az ahakat nagyon rosszul tűri a bőröm,de nagyon érzékeny egyébként is, nem komedogen hidratáló,pl lá Roche posay toleraine ultra fluide, én se bírom ki,h ne nyomkodjam, és jön is belőlük minden is,egyebkent használ a szalicilsav,de kell neki 2-3 hónap, meg arc tisztítást értelmes kozmetikusnal,
2021. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!