Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan ismered fel, h fugnal...

Honnan ismered fel, h fugnal acnéd van?

Figyelt kérdés
Már kész kálváriát jártam be a bőrömmel és lassan a fugnal acnéra gyanakszom. Azt mondják,h pl növényi olajokra rosszabbodhat. Nemrég olajos arclemosóra váltottam és sztem az rontott a helyzeten. Honnan ismertétek fel, h nektek az van? Sikerült kigyógyulnotok belőle?

#bőr #pattanás #bőrápolás #önbizalomhiány #Fugnal acne #malassezia folliculitis
2020. szept. 25. 00:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Az fungal... Fungus=gomba

Menj bőrgyógyászhoz.

2020. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nahát, vajon ez, h nem jutott eszembe... 😂😂🙄🙄🙄🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
2020. szept. 25. 23:07
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Tekintve, hogy leírni sem tudod helyesen, gondoltam az sem jutott eszedbe, hogy szakemberhez fordulj ahelyett, bogy idegenektől kérdezősködnél🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😉😉
2020. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak mert két betűt összecseréltem?! Kár, h latinul is odaírtam... te is idióta lehetsz akkor mert, ,,hogy” helyett ,,bogy”-ot írtál...
2020. szept. 26. 12:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor tűnt fel, amikor a Szalicilsavra sem reagált a sok akne, előtte pedig minden bolti vacakot rákentem. De csak a bőrgyógyász által felirt krém segített. Semmi krémet, se ránctalanítót, se szérumot, se hidratálót, semmit nem szabadott használnom, sminket se!

Olajos krémet se használj.

2020. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, elkezdtem utána járni a témának, h miket szabad és miket nem. A Nizoral samponos kúrát most végig csinálom. Neked a váltás után meggyógyult/ kitisztult a bőröd?
2020. szept. 26. 15:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, de teljesen el kellett hagynom a tejet. Mindennek, amit vettem, meg kellett néznem a címkéjét, tejport, tejet bármi származékot tartalmazó ételt nem szabadott ennem. A tej (is) a gomba "táptalaja".

Azóta nincs bőrproblémám.

2020. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hűha, ezt jó tudni, mert egy évvel ezelőtt abbahagytam a tejtermékek fogyasztását, mert észrevettem, h attól rosszabbodik a bőröm. Szóval reménykedem, h végre meg van a bajom. Már attól látványos volt a változás, csak nem teljes. ( a szóját, olajos magvakat, kakaót, mandulát alternatív tejként is később elhagytam) Van még vmi amit tudnom kéne? Igyekszem minden forrást kihasználni a témában.
2020. szept. 26. 19:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez jó ötlet, amiket kerülsz. Olajos magvak, szója stb. Pajzsmirigy problémád nincs? Nekem az is van, hashimoto. Dietetikus segített a helyes étrend kialakításában, pl hüvelyesek, brokkoli, eper, dinnye, zab, cseresznye stb nem szabad ennem.
2020. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hmm, hát nem tudok róla. Utána olvastam és semmilyen erre utaló tünetem nincs, csak a tejérzékenység. Ez is nehezen felismerhető betegségnek tűnik.
2020. szept. 27. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!