Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismered a Nivea Visage Young-b...

Ismered a Nivea Visage Young-be beautiful színezett hidratáló krémet? Tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

Anyukámtól kaptam és nagyon nem tudom hogy hogyan kéne használni mármint hogy:1.Ez most az alapozót helyettesíti?

2.Milyen napszakban kell felkenni?

3.Mennyit kell felrakni és milyen óvatosan? 4.Úgy kell kenni mint egy alapozót vagy mint egy normál krémet?


Ezekre mindenképpen kiváncsi lennék de más is érdekelne vele kapcsoltaban ha van valami fontos.Köszönöm előre is a válaszokat.


2010. febr. 17. 20:52
 1/7 A kérdező kommentje:
*kapcsolatban
2010. febr. 17. 20:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, bár inkább nyáron szoktam használni, mert elég sötét a színe vékony rétegben is, és ez enyhén barnult bőrön mutat nagyon szép természetesen. De ha szolizol vagy alapból kreolos a bőröd akkor most is használd nyugodtan. Fedni nem fed túl jól, mivel nem alapozó, de ha szép a bőröd akkor korrektor nélkül is jó, de ha ezt használod, akkor nem kell rá plusz réteg alapozó. Könnyen el lehet oszlatni, mennyiséget nem tudok mondani, majd te kitapasztalod, hogy neked mennyi kell az arcodra, de ne legyen túl sok. És igen, úgy kend mint egy normál krémet. Remélem segítettem... :)
2010. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem van, de sztem nemjó, mivel csak egy színben van ugye, és az neméppen az én bőrszínem volt.

úgykell használni, mint egy sima krémet. egyszerűen csak bekened vele az arcod, de figyelj h egyenletes legyen.

és lehetőleg természetes fényben nézzed, mert csalóka, tükörben tökjónak tűnik, de természetes fénynél borzasztó, olyan mintha koszos lenne az arcod.

h mennyit kell felrakni, ezt neked kell kitapasztalnod. a túl kevés nemjó, mert akkor nemfedi be az egész arcod és foltos leszel, a túl sok sem jó, mert maszkhatása lesz.

2010. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors válaszokat:D
2010. febr. 17. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
EA szinezett hidratáló krém arra jó hogy nyáron vidd fel mivel,ha ha alapozót vagy púdert,korrektort teszel fel a nagy hőségben jobban eltömörülnek a porúsok!Ezért ha feltétlenül fel akartsz vinni valami fedőréteget akkor inkább szinezett hidratáló krémet vigyél fel :)
2010. ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*EA -> bocsi ,,A"-t akartam írni(utolsó voltam)
2010. ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én úgy használom, mint egy alapozót. Alapozószívaccsal egyenletesen felviszem. Nyáron szerintem ez a legjobb. A nagy melegben teljesen kipaottogok, ha alapozó van rajtam :S
2010. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!