Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismered az FLP Forever bőrápol...

Ismered az FLP Forever bőrápolási termékeit?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2010. máj. 25. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ismerem őket, szeretem, használnak, viszont kegyetlen drágák. Nagyon jó minőséget kapsz, viszont nagyon drágán, ha ez számodra nem akadály, akkor érdemes megvásárolni őket.

Egyébként ki kell tapasztalni, neked melyik jön be, a személyes kedvenc a zöldkrém.

2010. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen én is ismerem, csak érdekel, hogy másoknak mik a tapasztalatai. Valóban nagyon drágák, de egy minőséget képviselnek.De ha belegondolunk lassan már az üzletben is lehet kapni egy-két márkás terméket, ami olyan árban van mint az FLP , de a minősége meg se közelíti az foreverét.

Nem próbáltam még ki mindegyiket, viszont vannak olyan termékek, amiket rendszeresen használok vagy legalább is ahhoz ragaszkodom :)

A zöld krémet nem szeretem, mert zselé állagú és nagyon lassan szívódik fel, a propoliszt viszont annál jobban és még az illata is jó :))

2010. máj. 25. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a pakolása jött be,ahogy szárad kifeszíti úgy a bőrt,hogy beszélni sem tudok:),de miután lemosom selymes az arcom én imádom!
2010. máj. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A marine maszkra, pakolásra gondolsz?
2010. máj. 26. 08:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit az aktivátorral kell összekeverni,de mindenesetre látványos az biztos.Ekkora aloe vera tartalmú termék a bőrnek nagyon jó.
2010. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aha tudom mire gondolsz a legelső termékbemutatón mikor voltam ki próbáltam.
2010. máj. 27. 08:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyészként tudom, hogy ugyanazok a vegyszerek vannak benne, mint bármilyen termékben. Ami nem baj, csak ne hirdetnék magukat "csupa természetes anyag"-ként. Egyszer hívtak el egy beszervezős buliba, volt alkalmam elolvasni az összetevőket a krémeknél, és a táplálékkiegészítőknél egyaránt. Nem reklámként, de nekem az avon glicerines kézkréme jött be nagyon.
2010. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!