Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek a termekek jok lesznek?

Ezek a termekek jok lesznek?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy mar fiatal korunktol kezdve erdemes odafigyelni az arcapolasra. Arra gondoltam hogy beszereznem egy garnier bb kremet(a hidratalasra) es valami arctisztito micellas vizet. Jelenleg itthon egy baleas arcradirt hasznalok hetente 1x. Ezenkivul a pattanasaimra ha kell aknesol. Mit gondoltok ezek igx elegendoek egy fiatal bor apolasahoz? 18/L
2021. okt. 3. 19:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Csatlakozok az előttem szólókhoz, ez így inkább káros lenne, mint hasznos. Valóban érdemes Skinsmartról tájékozódni, illetve a TP Makeup nevű youtube csatornát is ajánlom, ott is hasznos bőrápolós tartalmakat találsz.


Azzal nem értek egyet, hogy ne lehetne jó egy drogériás termék is. Nem attól lesz valami jó, hogy x összeget kell fizetni érte, egy drága krémet is telepakolhatnak káros összetevőkkel. Minden árkategóriában találni "kincseket", ilyen a Balea MED ultra szenzitív fátyolmaszk, a Babylove szenzitív fürdetőbalzsam (lemosónak és tusfürdőnek is remek) és szinte az összes Revox szérum. De mostanában az Isana is kijött egy 6%-os glikolsavas hámlasztóval, ami olcsó és valóban jó is. Ami pedig nem drogériás, de olcsó és jó, az a The Ordinary, a Geek & Gorgeous (főleg a hámlasztóik, a hidratáló tonik és a lemosó), fényvédők terén pedig jókat hallottam az Altruist márkáról, bár ezt még nem próbáltam.


8: A kevesebb néha több egy relatív fogalom. Amiről te beszélsz, az bőrápolás terén már túl kevés, hiszen az egésznek (elsősorban) a megelőzés lenne a lényege, amit fényvédelemmel és megfelelő hatóanyagokkal lehet megtenni. Nem kell 8 aktív hatóanyag egy rutinba, az valóban sok, de a megfelelő mennyiségben, a megfelelő termékek csodát tudnak tenni. És nem, a mesterséges nem egyenlő a sz@arral, ahogyan a természetes dolgok sem tesznek mindig jót. Bár szerintem a C-vitamin, a B5-vitamin (panthenol), az A-vitamin származékok (retinoidok), a B3-vitamin (niacinamide) vagy éppen a hialuronsav (természetesen megtalálható a szövetekben) nem hangzanak annyira mesterséges dolgoknak. Max az előállításuk az, de a kémiai képletük attól még változatlan. :)

2021. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom az eddigi valaszokat, koszonom a tanacsokat es az oldalakat ahonnan tajekozodni tudok, illetve a kulonbozo marka ajanlasokat is.
2021. okt. 4. 20:06
 13/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem.Ajánlom a Skinsmart oldalt.Továbbá instan a skinsbyvivi,okosszépség és bloomroombeauty oldalt.


Lemosó arcmosashoz:Geeg&Gorgeous Jelly Joker vagy Cerave.

Hidratáló:Cerave,La Roche Posay vagy The Ordinary.

Fényvédő használata.

Ez az alap rutin,ha egy ideje csinálod akkor vezethetsz be új termékeket fokozatosan,mondjuk 2 hetente egy új termék.Pl hámlasztó,niacinamide,retinol.

2021. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász és kozmetikus mondta, hogy vegyek minőségi terméket, amiben van is hatóanyag :)

Nem magamtól szedtem ezt.

2021. okt. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!