Hajvágás magamnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Majdnem vállig ér a hajam, viszont fel szeretném frissíteni egy kicsit és egyenesbe le szeretném vágni. Csak magamnak tudnám megoldani, mert anya sokáig dolgozik és fáradt. Vágtam már magamnak hajat, viszont akkor még hosszabb volt. Tanácsot tudnátok adni, hogy tudnám magamnak ezt megoldani?

Előre is köszönöm, szép estét nektek!



2021. szept. 23. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van két egymás felé néző tükör, akkor elég jól lehet látni hátul is és ha elég hajlékony a kezed hátul is elég jól le lehet vágni egy jó éles ollóval.
2021. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg még egy barátod is megkérheted akiben bízol, hogy segítsen. De a dupla tükrös megoldás tényleg működhet, és inkább csináld lassan, a végeredmény fontosabb, mint hogy hamar túl legyél rajta.
2021. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Legyen szép estétek!
2021. szept. 23. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Levágjam neked?
2021. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már a páromat megkértem és segített levágni a hajam.
2021. okt. 6. 13:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is vágom a feleségem haját és nagyon jól több frizurát is csináltam már neki sokan megdicsérik és ha elmonja hogy én csináltam el vannak ájulva meg hogy milyen szerencsés.
2021. okt. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy ilyen párja van. Az a tanácsom ha csináljátok vegyétek jó minőségű ollót a fodrászcikkesbe nagyon sokat számít ne papír vágó vagy háztartási ollóval. Mert kis idő múlva törni fog a vége és újra vágni kell még ráadásul seprűs lesz. Sok sikert. A nők azért vannak hogy szépek és ápoltak legyenek. És mi ffiak büszkék lehessünk rátok.
2021. okt. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerencsés a feleséged, még sok-sok boldog évet együtt:)
2021. okt. 10. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!