Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyszerre árat emelt az...

Egyszerre árat emelt az összes fodrász?

Figyelt kérdés

Biohairben 2700 volt eddig a férfi hajvágás, most 3300, egy másik fodrász ahová családtagom jár most 3000re emelt 2600ról...


Eddig se adtam nagyon borravalót, csak felkerekítettem, de így már nem is adok.


Mennyi akkor egy normálisabb szalonban egy hajvágás? 5k?



2021. szept. 21. 07:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
24%

Arra gondoltál már, hogy a fodrászoknak is drágább lett minden, ami kell az üzemeltetéshez és ezért emeltek árat?

Ha meg nem adsz borravalót, akkor ne csodálkozz, ha nem kapsz idöpontot, az ilyen sóher alakokat nem szeretik sehol.

Meg ha neked ennyi sok, akkor veled vannak bajok.

2021. szept. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
37%
Nem attól a pár száz Ft-tól fogsz csődbe menni, amennyit emeltek..
2021. szept. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Mi az hogy nem kapok időpontot? Te nagyon gyp-s vagy. Kifizetem az árlistán szereplő díjakat? Ki. Nem az általuk kért árból alkudok, csak nem adok extra pénzt. Te netán adsz a boltban a pénztárosnak, mert elvégzi a munkáját? Na látod.



Nyilván kibírok ekkora áremelkedést, csak vicces, ugye ez a 3%-os infláció ugyebár ... :)

2021. szept. 21. 08:42
 4/26 anonim ***** válasza:
5%
Én adok pl a boltban is meg a futárnak és a fodrásznak is mert bele van kalkulálva a bérükbe, így velük cseszel ki és nem direktbe nem fognak neked időpontot adni hanem felhívod őket és akkomodálják, hogy tele vannak vagy csak 1 hónap múlva van időpont ha nem kopsz le az egy hónaptól egyre többet mondanak majd egyszer csak megunod :D
2021. szept. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Az összes étterem is egyszerre emelt, ehhez mit szólsz?
2021. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%
Itt a fő gond, hogy sz.rrágó vagy, plusz ha nem tűnt volna fel rekord magas az inflácio. Szóval ja, árat emeltek, így jártál.
2021. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

A kolléganőim által használt márka csak IDÉN két alkalommal emelt árat. Egyszer 10% (8-12%) környékén, majd volt még egy 5-8%-os.

Az elsőt bejelentették, a másodikat nem.

Te nem emelnél a helyükben?

2021. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%

#1

Nem ad borravalót, csak felkerekít. Nekem ebből az jön le, hogy igenis szokott ott hagyni 300ft-ot esetleg.

De már 600 forinttal kerül többe a dolog. Ami meg alapból nem kis pénz. Nyílván semmi, de már ott tartunk, hogy lassan 1 kg kenyér kerül ennyibe, de a fizetések meg nem nőnek. A szolgáltatói ipar emel az árakan, az élelmiszer, alapanyag és minden drágul de a fizetés nem követi ezt az ütemet. Semmit nem ér a pénzed pár. 1000ft is már lassan csak apró, de megkeresni még mindíg ugyan annyi. Itt kezdődnek a gondok és ez csak rosszabb lesz. Nem tudom miért mondják, hogy jó a gazdaságunk, mikor én fiatal korom ellenére is tudom mondani, hogy 5 évvel ezelőtt is 1000ft még pénz volt. Bementem a boltba és elég sok mindent tudtam venni. Most 1000ftért veszek 1 kenyeret, 1 normális vajat és már kb kész is.

2021. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
9%

"Mi az hogy nem kapok időpontot? "


Mivel tudják, hogy te ennyire sz*arrágó vagy, ezért nekik nem éri meg veled foglalkozni, inkább olyan valakit vállalnak el, aki nem sajnálja azt a párszáz forintot pluszban.

Ugyanis a szolgáltatók nem kötelesek mindenkit elvállalni, egyszerüen közlik, hogy nincs szabad idöpont vagy csak két hónap múlva.

2021. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is gáz ez a pofátlan áremelés (nem csak a fodrászoknál). Mindenki árat emel, szolgáltatások ára az egekben, valahogy mégsem nő senkinek a fizetése, akkor hogy is van ez?
2021. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!