Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyszerre árat emelt az...

Egyszerre árat emelt az összes fodrász?

Figyelt kérdés

Biohairben 2700 volt eddig a férfi hajvágás, most 3300, egy másik fodrász ahová családtagom jár most 3000re emelt 2600ról...


Eddig se adtam nagyon borravalót, csak felkerekítettem, de így már nem is adok.


Mennyi akkor egy normálisabb szalonban egy hajvágás? 5k?



2021. szept. 21. 07:52
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Nekem is emelt a fodrászom, elfogadtam, kifizetem neki mert neki is vannak költségei.

Bár borravalót én sem hagyok neki, de mivel ő magánvállalkozó, nem alkalmazott egy nagyobb szalonban, így el sem fogadja, mert eleve így kalkulálja magának az árait.

2021. szept. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
89%
#17 dettó, nem azért utálom a borravalót mert nem akarok annyit fizetni hanem ez ilyen "kiírok 3000-et de valójában 3500-at várnék el de ezt majd találd ki te mert én nem mondom de ha nem adsz akkor cseszd meg" ha 3500-at akar a munkájáért írjon ki 3500-at, aki maga szabja meg az árait annak, most sokak szemében genya leszek de nem szoktam borravalózni (nyilván ha nagyon kedves, kiemelkedő a szolgáltatás stb akkor adok), ha többet akar emeljen árat, én megfizetem de miért nekem kell kitalálnom valójában mennyit akar a munkájáért? Mint valami elfuserált kapcsolat ahol azt mondja a csaj ő csak valami apróságot kér ám szülinapjára aztán két hónapig duzzog hogy nem gyémántgyűrűt vettél neki mert "tudnod kellett volna mire utal" felnőttek vagyunk, ha valami kell tudjuk már nyíltan kimondani.
2021. szept. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek borravalót adni, nem is nagyon szoktam. Legfeljebb néha felfelé kerekitek. De borravaló nem jár automatikusan, legfeljebb akkor ha a szolgáltatás minősége kiemelkedő
2021. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
a fodrász egyébként is slágerszakma lett mostanában. kemény százezreket milliókat raknak zsebre, azt meg ki kell termelni. de az emberek kifizetik. nekem is több fodrász ismerősöm van, nem tudnak annyit emelni hogy ne járjanak ugyanúgy az emberek
2021. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
88%

Beteg társadalmak beteg munkaadó-alkalmazott kapcsolatára utal a borravaló. Gyűlölök, mindig is gyűlöltem borravalót adni, egy kínos szertartás ez az egész. Igenis fizessék meg vállalkozók rendesen a pincért, a futárt, a fodrászt, a pultost és egyáltalán az összes alkalmazottat és ha kell árazzák be úgy a termékeiket, hogy abból tisztességes fizetést adjon az alkalmazottainak.

Igazságtalannak is érzem, mert például a munkámért nem kapok borravalót, és jól is van ez így, nem is akarok borravalót, de senki ne legyen olyan alulfizetett, hogy rászoruljon erre a ciki extrapénzre.

Ezt az egész borravaló szokást kivezetném, és totál megértek mindenkit, akit dühít.

2021. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mond


Születésnapomra kaptam a páromtól egy kedvezményt egy drágábbnak mondható hajszalonba.


Gondoltam hogy akkor itt az ideje teljesíteni a "nagy vágyá" és az enyémet is. Gondoltam hogy ezzel az utalvánnyal levágatom a hajamat és befestetem amilyenre már nagyon rég szerettem volna.

Elég nagy változás és sok munka volt az igaz


[link]


Ilyen lett a végeredmény


Nem azért írom ezt mert megbántam volna vagy hasonló de egy előttebpár hónappal megnéztük az árakat és olcsóbb volt mimt most kedvezménnyel😂


Na mindegy is örülök a végeredménynek de azért nem olcsó

2021. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!