Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne kócolódjon...

Mit tegyek, hogy ne kócolódjon össze ennyire a hajam hajmosás után?

Figyelt kérdés

Elég sok és hullámos hajam van. Minden alkalommal miután hajat mosok legalább egy fél óra kifésülni, annyira összegabalyodik.


Tudnátok tanácsot adni?


2021. szept. 13. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Gondor hajra valo sampon kell ra, plusz anti frizz balzsam. Aztan a hajtorles utan kicsit kifesulod. Kicsit. Nem szogegyenesre. Es leginkabb csak az aljat. Aztan jol benedvesited a kezed, es bekened a hajad olyan balzsammal, hajhabbal, ami szinten gondor hajra van, es nem kell mar kimosni.
2021. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2021. szept. 13. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is göndör hajam van, és én (csak és kizárólag) olyankor fésülködöm, amikor hajmosás közben rajta van a hajamon a balzsam.

Nem tudom, milyen a rutinod, de alap, hogy hullámos/göndör hajat mosás után ne dörgölj törölközővel, hanem egy pamutpólóval finomat itatgasd róla a vizet. Így nem kócolod össze, és nem borzolódik fel.

2021. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A megfelelő kajkefe is nagyon sokat segít. Mióta kifejezetten kócolódó hajra való hajkefém van, egyáltalán nem kell tépnem a hajam akkor sem, ha vizesen fésülöm. Nem olcsó, de megéri
2021. szept. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem gondor hajam van, de epphogy vizesen nem kocos, akarmikor kitudom fesulni. Viszont szarazon lehetetlen, bekocolodik. Egy jo fesu, meg egy jo balzsam, hajhab. A vizet meg felitatod a hajadrol. Oszinten szolva en vizesen is csak az aljat fesulom meg, ossz vissz 2-2 huzas mindket oldalon, a belso oldal felol. Ha valamelyiket elhagyom, oda a bari gondorseg, egy nagy oroszlan soreny lesz belole.
2021. szept. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!