Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindennapos hajmosásra való...

Mindennapos hajmosásra való sampon, ezt hogy kell értelmezni?

Figyelt kérdés

Hogy lehet naponta is használni, vagy hogy kifejezetten csak úgy jó?

Erre gondolok egyébként konkrétan:

[link]


Csak akkor fog használni a korpára, ha naponta megmosom vele? Biztos hogy az jót tesz, ha az ember naponta hajat mos? Eddig olyan 3-4 naponta mostam.



2021. aug. 15. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy naponta is használhatod. Természetesen ritkábban is lehet, de ha mindennap használod akkor sem árt.
2021. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan moshatod naponta. Az egy mítosz, hogy nem lehet minden nap mosni mert akkor 'zsírosabb lesz a hajad ha minden nap mosod', igen tudom, fájdalmas, de ez egy mítosz. Bőrgyógyász mondta.
2021. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fájt.😂 Hogy őszinte legyek, nem vesződnék ezzel naponta ha nem muszáj. Csak szeretném, ha végre nem hullana tonnaszám a korpa a fejemből.
2021. aug. 16. 05:36
 4/4 anonim válasza:

Sztem felesleges ezzel vesződni. Próbáld ki a syoss korpásodás elleni samponját+még a sampont amivel mosod (mivel nem tudom milyen sampont használsz, lehet a kettő együtt nem lesz jó), és több alkalom után, kb az 5.napon fog egy kicsit korpás lenni

(Én hetente kétszer mostam hajat, és csidát művelt, a hajam se hullot tőle. De én inkább syoss samponnal próbálnám a kettőt)

2021. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!