Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát csináljak...

Milyen frizurát csináljak éjszakára, hogy ne aludjam el a hajam?

Figyelt kérdés
Este megmosom, meg is szárad teljesen, szép egyenes, de reggelre úgy elalszom, hogy össze vissza áll... pedig kb 60 centi hajam vagy még annál is több, tehát nem rövid... Mit tehetnék, hogy egyenes maradjon? (Ha reggel mosok hajat, és megszárad, akkor úgy is marad egész nap, de ha alszom... akkor nagyon csúnyán tud állni :(
2021. szept. 12. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Befonod vagy betekered
2021. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Newly ***** válasza:
Fond be, és másnapra ugyan göndör lesz, de szépen fog állni!
2021. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat az jutott eszembe, hogy teszel bele hajgumit a tarkodnal és utána úgy 10 cm különbséggel újabb gumikat a végéig. Szerintem jó eséllyel megmaradna egyenes vagy majdnem egyenes....
2021. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj h a hajgumi meg úgy minden más is nyomot hagy benne... Én meg szögegyenesen szeretem a hajam.
2021. szept. 14. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!