Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalás után ha hajlakkal...

Hajvasalás után ha hajlakkal befújom a hajam, akkor szerintetek úgy marad? Tapasztalat? Tanács?

Figyelt kérdés
Általába beugrik a hajam szeles, párás, esős időbe :S
2010. aug. 31. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy marad, de csak pár óráig 3-4. Viszont ha beleégetem a lakkot, akkor úgy fél napig is kibírja, viszont ez nem tesz jót a hajnak.
2010. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem elég göndör a hajam, főleg hátul. Most épp' nincs itthon hajlakk, szóval azt szoktam csinálni, hogy amikor még picit nyirkos a hajam, teszek rá hajhabot, picit szárítok rajta hajszárítóval, és utána belevasalom. Akkor úgy marad, de jobban szeretem a lakkot. Meg nekem van ilyen hővédő krémem is.

Szóval, ha lakkal akarod, akkor vasalás után ne vidd túlzásba, mert ha elázol, akkor tök szar lesz, mert tincsekbe összeáll és olyan, mintha tetves lenne az ember. xD

De azis igaz, amit előttem már írtak, hogy bele is lehet égetni/vasalni. Az valóban jobb, de iszonyúan károsítja a hajat.

2010. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja, és ez lemaradt: F/17
2010. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenhova fújsz a hajadra és nagyon sokat, akkor úgy marad.
2010. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!