Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok pattanások...

Mit ajánlotok pattanások ellen? Rengeteg pattanásom jött ki az utóbbi fél évben. És ami eddig használt rá, mar az sem használ. Nektek mi az ami bevállt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Reggel langyos baba szappanos víz, zsíros bőrre való arckrém, este pedig mélytisztító, miteszer tapasz. És még véletlenül se használtam semmilyen sminket.
2021. szept. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Reggel langyos víz, utána egy jó minőségű hidratáló és naptej. Este olajos lemosó, egészen addig törölgesd az arcod vele, amíg nem marad fehér a vattakorong, majd utána géles lemosó. Utána niacinamid mehet minden nap, szalicilsav pedig heti 1x. Ha kevésnek érzed egy hónap után is, akkor heti 2x. Utána hidratáló. Én sem használtam alapozót.
2021. szept. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Írass fel a háziorvosoddal pattanás ellen krémek,azok igazán hatásosak.A drogériában vásárolható krémek meg sem közelitik a hatásukat.
2021. szept. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
#3 Ki mondta, hogy mi drogériából vásárolunk? Egyébként nem kell iratgatni semmit, arra akkor van szükség, ha normális arcâpolási rutin már van, de az nem működik huzamosabb ideje sem. Nem kell azonnal orvoshoz futni. Van ismerősöm, akinek elég volt megtanulnia a normális arctisztítást és eltűntek a ragyái. Alulról kezdjük, nem ágyúval lövünk verebekre szükségtelenül erős készítményekkel, mint valami idióta
2021. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Igen 4-es ,ha tudnád a pattanásokat baktériumok okozzák arra pedig kenhet naptejet,meg hidratálót.Erre antibiotikumos krém kell,nem összevissza mindennel kenegetni.De tőlem te azt kensz magadra amit akarsz.
2021. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Szappant ne használj arcmosáshoz nem tesz jót a bőrnek.Inkább langyos víz vagy lemosó pl Cerave Geek&Gorgeous jelly joker.Miket szoktál használni?
2021. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Figyelj az etrendedre. Magamon tapasztaltam, hogy ha fuszereses, zsiros vagy cukros etelt fogyasztok tobbszor egymas utan azonnal kijonni pattanas.
2021. okt. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!