Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokra, zsíros bőrre...

Pattanásokra, zsíros bőrre nektek mennyire használt?

Figyelt kérdés
Valamilyen fogamzásgátló. Segített ezen a problémátokon? Szeretnék elmenni orvoshoz kérni tőle, de nem tudom csak emiatt megéri-e szedni. Bőrgyógyász nem tudott segíteni.:(
2020. dec. 16. 13:15
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a hormonjaim rendben vannak, voltam vérvételen. A bőrgyógyász így ezt a megoldást javasolta, mivel a helyileg alkalmazott szerek, antibiotikumok nem segítettek (a hámlasztók sem!).
2020. dec. 16. 13:22
 2/30 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem csak emiatt ne kezdj fogamzásgátlót szedni.

Nekem nem tűntette el a pattanásaimat, helyette a libidóm a béka segge alá nyomta és miután elhagytam a gyógyszert teljesen összezavarodott a hormonháztartásom.

Azt erősen kétlem, hogy egy bőrgyógyász ne tudna segíteni.

De próbálj meg egészségesen étkezni (semmi cukor, semmi fehér liszt), használj hámlasztót, minőségi arckrémet és vizsgáltasd ki magad: pajzsmirigy, hormonok, allergének.

2020. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Kivizsgáltattam magam, mint írtam és nem találtak semmit. Használtam hámlasztót, az sem segített (ezt szintén írtam), minőségibb arckrémeket pedig nem is használhatnék. Eléggé benne vagyok a témában, mert 10+ éve küzdök ezzel. Allergiám sincs.

A libidó pedig nem érdekel, nincs barátom.

Csak az érdekel, hogy legyen végre rendben az arcom, mert már kikészülök.

2020. dec. 16. 13:27
 4/30 anonim ***** válasza:
59%
Én nem ezért kezdtem el fogamzásgátlót szedni, de mikor felírattam, az orvosom látta (még smink alatt is), hogy mennyire csúnya az arcom (Konkrétan nem volt olyan négyzetcenti, ahol ne lett volna) így Dienille-t írt fel, direkt, hogy ezen is segítsen. és kb. 3 hónap alatt rengeteget segített, ha éppen nem menstruálok (akkor nem szép de még olyankor is messze van a régi állapottól) kb. 5-6 db van az arcomon. Már alapozót sem használok a mindennapokban. :)
2020. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
4: Köszi, ebben reménykedem én is.
2020. dec. 16. 13:47
 6/30 anonim ***** válasza:
54%
2-es a bőrgyógyász nekem sem tudott segíteni (4-es vagyok) 4.!!-es korom óta küzdök vele több magánorvosnál is voltam, ideig óráig jó voltak a kencék tabletták, aztán pár hónap után ugyanolyan volt mint előtte. Hidd el mindent megpróbáltam, pénz se volt akadály, kozmetikus, bőrgyógyász, vizsgálatok, a drogériák teljes kínálata, mind csak időszakos segítség volt. Egyedül az aknesol ami ért valamit, most hogy fogamzásgátló után szebb, azt a pár darabot nagyjából távol tartja, ezt most is használom. Illetve még a dermofil amiről pozitív véleményem.
2020. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bőröm zsírosságán nem nagyon segített, a pattanásokon viszont igen. Sajnos ezek is visszajöttek, miután a tablettát abbahagytam.
2020. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
7: Értem, köszi! Durva mellékhatások voltak nálad?
2020. dec. 16. 14:29
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
7. vagyok, igen, erős migrénes fejfájásom lett tőle sajnos :( De csak sokára, eleinte évekig nem volt vele semmi bajom.
2020. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmilyen mellékhatásom nincsen szerencsére, évek óta szedem. Pozitív hatása még volt ellenben: Az addig rendszertelen ciklusomat szabályozta. Illetve nem is görcsölök egyátalán mióta szedem, kevesebb a vér is.
2020. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!