Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokra, zsíros bőrre...

Pattanásokra, zsíros bőrre nektek mennyire használt?

Figyelt kérdés
Valamilyen fogamzásgátló. Segített ezen a problémátokon? Szeretnék elmenni orvoshoz kérni tőle, de nem tudom csak emiatt megéri-e szedni. Bőrgyógyász nem tudott segíteni.:(
2020. dec. 16. 13:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem konklúzió egy gyulladásos immunválaszra :( nehezen, de megtartom erről az egészről a véleményem, mert nem erre vagy kíváncsi, szóval csak annyit tanácsolnék, hogy jó nőgyógyászhoz menj, aki rendesen kivizsgál előtte, megfelelően tájékoztat, illetve számolj a hosszútávú mellékhatásokkal is (pl trombózisveszély) és mérlegelj ez alapján.
2020. dec. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Laborba csak kórházi nőgyógyász tud elküldeni. Tehát közülük kell választanom. A kórházak meg nem arról híresek, hogy túl nagy figyelmet fordítanak a betegre.
2020. dec. 16. 16:41
 23/30 anonim ***** válasza:
De aztán a laboreredményeidet el tudod vinni egy jó (magán)nőgyógyászhoz. egyébként tb-s orvosok között is van jó, csak úgy kell rájuk vadászni.
2020. dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
23%

Az orvosoknak meg egyáltalán nem érdekük, hogy te meggyógyulj 100%-ban, ők csupán tüneteket kezelnek és te is csak ezt akarod csinálni a fogamzásgátlóval. Az okot kell megkeresni.


Sőt, mondok valamit, a pattanás kialakulásának lehetnek lelki okai is:

[link]

Olvasd el, érdemes lesz, hátha valamit ebből meg tudsz, amit a nagy orvosok se tudtak neked elmondani, mivel a legtöbb orvos nem foglalkozik a betegségek lelki hátterével, pedig minden innen indul.

2020. dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
56%
Akkor maradj ragyás kérdező, a te problémád, nem az enyém. Nyugodj meg, a fogamzásgátló se fogja elmulasztani a pattanásaidat. Te csak tünetileg fogod kezelni a dolgot, mivel az okot nem szünteted meg.
2020. dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
23%

#30

Fogamzásgátlót nem emiatt kezdtem el szedni.

Ha meg túl zsíros a bőröd, akkor teljesen nullázd le a zsír és olajbevitelt, mert csak úgy nem lesz zsíros a bőröd.


De mint írtam, ez nem fogja a fő problémádat megszüntetni, csak elodázod a dolgot, és amint abbahagyod, újra ragyás leszel.

2020. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

32: Az, hogy túlműködik a faggyú termelésem nincs összefüggésben a zsír- és olajbevitelemmel, főleg, hogy alig viszek be.

A kérdés meg továbbra sem az volt, hogy miért kezdtél el foggátlót szedni...

2020. dec. 16. 20:16
 28/30 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem fogamzásgátlót csak ez miatt nem érdemes. Próbáld ki a Bioderma moussant habzó gélt és Bioderma BB krémet.
2020. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
34: Próbáltam a Biodermát. Meg mindent már, ha lenne más lehetőség, nem ezt választanám.
2020. dec. 16. 20:45
 30/30 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, most már ne ajánlgassatok termékeket, ne próbáljátok kideríteni, mi a bajom, ne próbáljatok lebeszélni, csakis a kérdésre válaszoljatok, ha írtok! A továbbiakban a nem a kérdésre válaszolókat ignorálom.
2020. dec. 16. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!