Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokra milyen szert...

Pattanásokra milyen szert használtok? Lány, arcbőr, serdülőkor.

Figyelt kérdés
Terméknévvel, ha lehet. És hogy mennyire vált be.

2020. jún. 24. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit mindenképpen szerezzen be az a bőr típusának megfelelő arctisztító. Lehetőleg ne drogerias legyen hanem amit a gyógyszertárba lehet kapni.

Heti egyszer vagy kétszer használhat hámlasztót. Ez segíteni fog a pattanások visszahúzódásában. Én a the ordinary márkát használom. Nekem nagyon bevált sokkal szebb, egységesebb tőle a bőröm.

Nekem a bőrgyógyász a pattanásaimra írt fel egy gélt (zindaclin) ami gyulladáscsökkentő. Pár nap alatt vissza húzza a gyulladást.

Próbáljon meg oda figyelni arra hogy sok vizet igyon, sok zöldséget, gyümölcsöt egyen. Kerülje a csokit, zsíros olajos ételeket, gyorskajákat.

Ha viszont olyan mértékű pattanásai vannak akkor érdemes felkeresni egy bőrgyógyászt nekem nagyon szépen helyre tette a bőröm.

Ha lenne valami kérdésed írj nyugodtan:)

2020. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teafaolaj nagyon jó a pattanásokra. Én használtam régebben. Drogériákban lehet picike üvegcsében venni
2020. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!