Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Serdülőkori pattanásokra ti...

Serdülőkori pattanásokra ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdök pattanásokkal, és folyamatosan kezelem is őket. Egyáltalán nem súlyosak, és teljesen elfogadhatóak, viszont szeretném, ha eltűnnének. Használtam már fekete szappant is, de eddig semmi nem hozott végleges megoldást. Ti mit használ(ta)tok/ajánlanátok?


15/F



2017. júl. 16. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Én tini éveim alatt arra jutottam, hogy ne nyomkodd!

Elmentem bőrgyógyászhoz, nekem se volt egyátalán súlyos, de azért elmentem :D és felírt egy dolgot, skinoren kenőcsöt. Nekem ez nagyon bevált, csak az a baj, hogy vényes

2017. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
illetve mosd az arcod 2x egy nap arclemosóval, ne nyúlkálj hozzá és ha nagyon csúnya, rakj rá korrektort
2017. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amíg nem tudok bőrgyógyászhoz menni, majd nézek egy arclemosót.
2017. júl. 16. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász és kozmetikus

Többlépéses arcápolás


Tisztítás, tonik, szérum, krém

Hetente 1-2 bőrradír és maszk

2017. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 drunkgirl00 válasza:

Lány vagyok, nekem szó szerint tele volt az arcom pattanásokkal sajnos 13-4-5 éves koromban...

Nekem ami bevált, az a Zynerit nevű cucc, az egy lötty féle vmi, amit most használok az pedig az akneroxid nevű krém.

DE ha vmi extragyors megoldás kéne, van 2 ősi király módszer... az egyik a teafaolaj, a másik pedig a jó kis házi pálinka. hidd el, beválik. Kitartás!

2017. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2017. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!