Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mérges pattanást és munkamegbe...

Mérges pattanást és munkamegbeszélés?

Figyelt kérdés
Arcomon sajnos 2 napja van egy mérges pattanás, körülötte látszódik hogy piros és kemény még hiába nyomtam ki. Ma mennék munkamegbeszélésre és kicsit ott kéne maradjak hogy megnézzem magát a munkát és emiatt most félek, hogy kinéznének emiatt? Nagyon feltűnő lenne? Bár arcomon van még 2 kisebb pattanás ami nem zavar de ez most eléggé zavaró. Felnőtt vagyok tudom de ilyen dolgok mindig zavarnak. Sajnos nem enyhült mostanra így ha reggelig nem csillapodik, mert kentem rá ilyen gyulladáscsökkentőt nem tudom hogy fogok merni kimenni. Nagyon cikinek érzem hogy első nap egy szép pattanás csúfít el...:( 23l

2021. szept. 7. 02:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom felnőtt emberek közé mész! Senkit nem fog érdekelni. Ezen ne feszengj!


Sok sikert!

2021. szept. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad kívül senki nem fog ezzel foglalkozni. De ha ennyire zavar, megpróbálhatod alapozó + korrektor kombóval eltüntetni. (Nem folyamatosan, csak most, végszükség esetén.)
2021. szept. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%

A sebtapaszt ismered?

Rákérdezés esetén tudsz kitérő választ adni: méh-/darázscsípés.

2021. szept. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Hova mész dolgozni, fogyatékosok közé? Senkit nem fog érdekelni. De ha ennyire zavar, alapozóval tüntesd el.
2021. szept. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom a pattanás miben másabb, mint bármi más bőrbetegség.Tudom, a hülyék máshogy ítélik meg.De semmivel sem másabb, mint mikor ekcémás,pikkelysömörös vagy csalánkiütéses valaki.
2021. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Korrektor, alapozó.
2021. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3.a segbtapasz jobban felhívja rá a figyelmet..nagyon köszi!
2021. szept. 7. 16:35
 8/9 A kérdező kommentje:

mennyi barom hozzászólló..az értelmeseket köszönöm.

igen fogyatékosok közé megyek...

alapozó és korrekrtor nagyon nem takarta el nyilván emiatt is kérdezem..

na mindegy már tárgytalan mert mostnara enyhült azért.

2021. szept. 7. 16:36
 9/9 A kérdező kommentje:
9.ok.
2021. szept. 7. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!