Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felhívjak egy gyárat hogy...

Felhívjak egy gyárat hogy megkérdezzem van e aktuális állás?

Figyelt kérdés
Szóval eddig a gyakorlati helyemre pályáztam korábban csak sajnos közbe jött valami így nem tudtam elmenni de azóta változott a helyzet és már nagyon hiányolom azt a helyet. Egyedüli negatívuma a 3 műszak de már ez se érdekelne ha ismét mehetnék oda. Ez az egy hely volt ahol nagyon jól éreztem magam annak ellenére hogy dolgozni nem szeretek. Itt mindenhol ahol voltunk könnyű munkák voltak. Eddig párszor érdeklődtem emailben hogy van e lehetőség meg a hirdetésre is reagáltam de azóta sajnos nem kaptam választ csak annyit hogy ha majd aktuális lesz értesítünk. Azóta eltelt jó kis idő és megtaláltam az ottaniak számát is és gondoltam felhívnám őket, hogy szeretnék ismét ott dolgozni és hátha van még hely valahol mert amúgy nagy az a gyár, és most volt nyári leállás így újra indultak hátha most van új lehetőség. Úgy érzem ha telefonon beszélek jobb esélyem van, mert ott mindig válaszoltak, emailben alig és ez régen is így volt, lehet az emaileket nem is nézik mert az is csak automatikus válasz volt. Minden vágyam lenne ez a hely, amióta nem éltem a lehetőséggel, mert megijedtem kicsit az újtól azóta emésztem magam. Lehet itt nincs továbbfejlődési lehetőség, de ez egy biztos fix hely volt és jól esett hogy mikor régebben ott voltam megismert néhány dolgozó sőt a hely sem volt ismeretlen. Fizetésben se rossz. Megérne egy próbát hétfőn hátha szerencsém lenne? Hogy kezdjem majd ha felveszik a telefont? Jó napot, xy vagyok és szeretnék érdeklődni hogy van e imént aktuális munkalehetőség? Ha nem próbálom meg, ezen is rágni fogom magam hogy lehet lett volna lehetőségem csak nem hívtam őket mert féltem meg minden..meg ez egy olyan hely ahova bárkit felvesznek, tapasztalat mivel 2 osztálytársamat is felvették és láttam őket ott szintén sőt ezt mondták is hogy ide bárki jöhet. Lehet a nyári leállás miatt nem reagáltak meg minden de csak örülnének ha jönne egy dolgozni akaró és aki jól ismeri a helyet nem?

2021. szept. 5. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tégy úgy, amen🙌
2021. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

2.látom már egyből támadtok mielőtt magyarázkodhatok...

nos 3 műszak volt és akkor nem igazán értettem ezt és még útvonalakat se tudtam nagyon kinézni így a hölgy akivel beszéltem mondta hogy na akkor nem tudunk segíteni és ennyivel befejeződött a dolog..szóval felvettek úgymond de kissé bonyolult a dolog sőt hamar letette mert elfoglalt volt. azóta persze talátlam rendes útvonalat ami hajnalban is indul meg már készen állnék rá teljesen

2021. szept. 5. 15:10
 3/7 A kérdező kommentje:
és nem úgy zártam le hogy még választ se adok nekik...de látom mindenkiből itt a rosszat nézik, ki, már bánom is hogy itt kérdeztem.
2021. szept. 5. 15:12
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem autó akarmi gyártás, akkor hívd
2021. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
7.nem autós..
2021. szept. 5. 15:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Veszíteni semmit nem veszíthetsz azzal, ha megkeresed a gyárban azt az embert, aki képben van és megkérdezed erről.
2021. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, különben hogy máshogy lenne állásod?
2021. szept. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!