Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy zajlik egy munkamegbeszélés?

Girlll3 kérdése:

Hogy zajlik egy munkamegbeszélés?

Figyelt kérdés
Nekem nemsokára lesz, de külön-külön fognak velünk beszélgetni, ami nekem azért elég fura. Tehát nem egy szobában leszünk, hanem mindenki külön mondja majd el a nyűgjét-baját a másikkal kapcsolatban, anélkül, hogy az bármit is mondhatna védekezésképpen. Nektek volt már ilyen? Mire lehet számítani?

2021. jan. 8. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen volt már, leginkább az volt, h milyennek értékelem a munkát, a munkahelyet és a többi dolgozót. Inkább egy felmérés volt, de volt olyan aki kijelentette, h xy szerinte nem dolgozik megfelelően.
2021. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom ez amolyan onetoone meeting. Ha igen, akkor elmondják, hogy milyennek értékelik a munkádat, te is, hogy érzed magad. Nem másokra való panaszkodásra használnám a helyedben.
2021. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BeefEater ***** válasza:

Keress rá, hogy "peer review". Szerintem ez jó dolog, mert ha a főnök utál valakit aki egyébként jó munkaerő akkor itt ki fog derülni.

Csak szakmai dolgokat említsél, az nem számít, hogy te kedveled-e vagy nem, akiről kérdeznek, csak azt vedd figyelembe, hogy hogyan dolgozik és hogyan illik bele a csapatba.

2021. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok az új munkaerő. Ki nem állhatnak. Úgyhogy simán kicsinálhatnak.
2021. jan. 8. 18:13
 5/8 A kérdező kommentje:
A munka amúgy nem egy nagy dolog, mégis mindig van valami kifogásolnivalójuk velem kapcsolatban. És nem nagyon beszélgetünk. Szóval... nem is kérdeznek felőlem. Jó étvágyat nem kívánnak, stb. Egyszerűen levegőnek néznek. Mintha megvetnének.
2021. jan. 8. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha csak egy mód van rá menekülj onnan! De ne vedd személyesnek, hogy így bánnak veled, az előddel és az utánad következővel is ugyanígy fognak bánni.

De még az is elképzelhető, hogy a főnök kezd rájönni, hogy az úgynevezett törzsgárdával van a gond, hogy senki nem tud mellettük érvényesülni és ezért rendezi a meghallgatást.

2021. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van új kolléga... Vele kedvesek, mert ismerős lánya.
2021. jan. 8. 21:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Az elődről hol így, hogy úgy nyilatkoznak. Állítólag a végére egy elhízott banya lett, de még őt is elfogadták. Igazából, ha valakit tényleg elfogadok, akkor nem nyilatkozok róla így, nekem ez ezért fura. Meg a hibák kapcsán, hogy most már nincs ott, le lett hülyézve. Ugyanakkor meg kollégámmal becenevet adtak egymásnak. Na, nekem ez már magas. Valakit vagy kedvelek és tudok vele dolgozni, vagy nem kedvelek és nem tudok vele dolgozni. Dd ez az én véleményem. Mert ha valakit nagyon nem kedvelek, nem tudok hozzá kedveaen szólni, s akkor nem tudok vele normálisan kommunikálni a munkával kapcsolatban sem. Nekem ez a nem volt jó munkaerő, de adok neki becenevet, ez magas.
2021. jan. 9. 08:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!