Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám nagyon gyorsan...

Hogy tudnám nagyon gyorsan megnöveszteni a hajamat?

Figyelt kérdés

Ilyen most a hajam:

[link]

[link]


mellig ért már majdnem, de a háromnegyede festett szőke volt és olyan szinten le volt töredezve hogy már pergett mint a macskaszőr úgyhogy áprilisban levágattam állig érőre. Szerencsére ez már a természetes hajszínem. Azóta nem jártam fodrásznál. Ennyit nőtt azóta mint ami a képen van.

Viszont nekem nagyon hosszú haj kéne, azért is vágattam le mert szőkítve akár mit csináltam nem nőtt tovább. Milyen dolgoktól tudna nagyon gyorsan nőni? Nem vasalom már és vettem sörélesztő tablettát, szedem is.

Póthajat nem akarok rakatni mert nem elég hogy nagyon drága és kevés helyen csinálják jól, csak a baj lenne vele meg természetellenes lenne, és akármennyire is tiszta nekem gusztustalan az hogy egy másik ember haja lenne a fejemen..


Mennyi idő alatt nőhet meg ebből a hosszból mell alá? (ha mell alatt van az már jó, onnan már csak külön jó ha tovább nő)


És mikkel tudnám felgyorsítani a növekedést?


25/n



2021. szept. 6. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
En is pont ugyanebben a helyzetben vagyok, szerintem hajvitaminok, állítólag a rizsviz is noveszti vagy Ricinus olaj
2021. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2021. szept. 6. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Egy, másfél év kellhet hozzá szerintem. Szóval türelem. És semmi okod nincs arra sem, hogy rosszul érezd magad a mostani hajaddal. Látszik, hogy szép, egészséges, ami sokkal fontosabb a hosszánál.
2021. szept. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Pedig neked szerintem nagyon jól áll ez a hajhossz:) (Persze a hosszú is jól állna)


20/F

2021. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm :) igazából sosem volt igazán hosszú hajam, és már tényleg akarok olyat. sokat nyomna az önbizalmamon
2021. szept. 6. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:

En akkorának is örülnék, amekkora a tiéd, főleg, hogy szép, egészséges, dús, tömör a vége.

Türelem, vitamin jó, esetleg ha a pénzt nem sajnálod akkor kerastasenak van jó hajnoveszto samponja. Csodát nem tesz, mondjuk 1.5 helyett havi 2 centit nő tőle a haj, de pár hónap alatt az is valami.

2021. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!