Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek plasztikai beavatk...

Szerintetek plasztikai beavatkozásokkal bármelyik nő arca lehet szép?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2021. aug. 28. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem.. azt se értem miért hiszik szépnek a virsliszájat meg a botoxtöltést. Szép az amikor az összeégett arcát implantálják vkinek emberivé.
2021. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Javíthatnak rajta, de ronthatnak is!

Lásd pl. a kacsaszáj, vagy a rengeteg botox.


Igaz az orrplasztikával én is szemeztem anno, jobban érezném magam egy szép orral, de a vonzalom nem csak a külső függvénye.

2021. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hat nekem is ilyen kerekebb arcom van, mint pl.az első képen, de szeretnék csontosabbat. Nem feltétlenül a virsli szájról van most szó, hanem az arcuk ívéről.
2021. aug. 28. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem erről az, hogy aki elégedetlen és nem boldog, hajrá. De ha csak a "tökéletesség" hajszolása a cél,akkor pszichológus, először.

Nem rosszból írom,ez mára népbetegségnek mondható, és egyeseknél komoly gondot okozhat. (Nem rád értem, kérdező, hanem a fél világról, legalább)

"Nem tetszik az egyedi/valódi , inkább választok másikat."

Néhány ilyen nő, szinte már összekeverhető egymással.

Szép arc, egyedi vonások nélkül.

Egyik sorom sem negatív, nem ellenzem, ha így boldog , oké.

De ne attól legyen boldog,hogy több likeja van a képmegosztó felületen, mert az már probléma.

Akinek anyagi okokból nem készülhet hasonló, háttérbe szorulva érezheti magát. ( Ez is egy globális probléma..)


Én csak szeretnék egy világot, ahol minden mosoly őszinte, és nem a külső értékek a legfontosabbak..

2021. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első két csajról nyilatkozom, a harmadik ázsiainak néz ki, és ők eleve nem az eseteim. Szóval az első és a második csaj sem lett szebb. Sőt, pont hogy kevésbé lettek szépek utána, főleg az első. Jézusom... Kiveszett belőle az élet.


De alapvetően a válaszom a kérdésedre az, hogy: nem. Nem mindenki lehet szép plasztikai műtéttől.

2021. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

5. Pont ezen agyaltam, ahogy néztem az elsőt. Nem szeretem a kerek, pufibb arcot, de sokkal aranyosabbnak, emberibbnek tűnik a műtét előtti állapotban.

Most néztem meg a másodikat. ezerszebb szebb az "előtte" kép, ott amúgy kevesebb a smink is rajta. Az utána képen tipikus sakál feje lett.

2021. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sokkal szebb lehet mint volt, pl ha egy orrot mutenen

De a szepseg szubjektiv

2021. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Az elsőn az előtte nekem jobban tetszik. Az utána valahogy olyan természetellenes nekem, persze lehet ha nem tudnám, hogy az egy plasztikázott arc máshogy látnám. A másodiknál nem látok külömbséget a két fotó között. Az utána képen jobban van sminkelve, jobb a frizurája, és a fények is sokkal jobbak. A harmadiknál meg az utána számomra egy teljesen mű arc. Ha nem tudnék a beavatkozásról akkor is így gondolnám.


A kérdésre is válaszolok. Egy kisseb műtét sokat dobhat az arcon, de az egész arc átvarrása nekem mű benyomást kelt. Meg nagyon el lehet rontani az arcot ha nem profihoz mész. Akkor meg nincs visszaút azzal az arcal kell élned.

Én nem gondoltam még arra, hogy plasztikáztatnék. Mások szerint szép arcom van. Én nem érzem így. Se csúny se szép közepes. Nekem így tetszik ahogy van. Meg vagyok vele elégedve. Persze sok "javítható" dolog van az arcomon amit meg lehetne csináltatni, de nincs olyan, hogy tökéletes arc. És ha átvarratnám meg fura lenne nekem. Jó úgy ahogy van. Ez az én véleményem.

2021. aug. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért erre nem sok sebész képes. Ezen a területen Ivanchuk az egyik legjobb (ha nem a legjobb). Nyilván elég kevesek is tudják megfizetni. Ilyen nagy átalakításokat én csak tőle láttam, de feltételezem ahogy Dr Patakihoz hozzá is kilométeres a várólista.
2021. aug. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!