Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hogy reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy reagálnátok ha egy nem szép nő nyomulna rátok?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen?

2021. aug. 13. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Ha 5-6 pontos nem szép nő, akkor megrépáznám, ha nem lennék impotens. Ha 1-4 pontos nem szép nő, akkor úgy tennék, mintha impotens lennék, ha nem lennék tényleg impotens. 36F
2021. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

...mármint objektíven nem szép, vagy szubjektíven - számomra - nem az?


Első esetben simán tetszhet is, második eset kicsit kínos, bár nem venném észre, hogy "nyomult", mert kishitű vagyok és alapból abból indulok ki, hogy ez nem történhet meg. És tényleg nem :)

2021. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 😂😂😂😂😂😂


Ronda nőként megosztom a tapasztalataimat, ha szabad (mondjuk én sose nyomultam durván, csak próbáltam beszélgetést kezdeményezni meg ilyesmi):

- ignorálnak

- letiltanak social medián

- ha addig normálisan viselkedtek, pl. udvariasságból köszöntek, akkor a bepróbálkozás után nem köszönnek és nagy ívben elkerülnek

- riadtan méregetnek, attól tartva, hogy a közelükbe merészkedsz

2021. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan, hogy számomra nem tetsző nő próbálkozott be, mondtam, hogy van barátnőm, és további sok sikert kívántam. Amúgy nem volt akkor éppen, de ez volt a legkíméletesebb szerintem :D
2021. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

3.


Az utolsó kettő simán lehet szociális szorongás is, különösen, ha felmerül a személyben, hogy "Mi van, ha esetleg lenne némi esélyem?" - ez olyan szinten félelmetes, hogy ez a reakció... teljesen természetes erre.

2021. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Volt màr rà precedens, képcsere utàn a hölgynek megmondtam, h baromira nem szimpatikus.
2021. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Volt ilyen, tetszett. Egy ideig ment a dolog, de mindig vége lett.
2021. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Szép nő nem nyomul,mert nincs rá szüksége.
2021. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

Ha egy buta retkes cigányról van szó, aki cigitől bűzlik, férfiasabb nálam, közönségesen viselkedik és odébb lépnék mellőle, hogy tudassam a világgal "nem velem van", akkor igyekeznék előle eltűnni.

Aki intelligens módon viselkedik, nem káromkodik, nem verne agyon és gyújtaná rám a házat ha nemet mondok, őt nőként kezelném.

2021. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!