Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érzékeny bőrűek, milyen az...

Érzékeny bőrűek, milyen az arcápolási rutinotok?

Figyelt kérdés

Nagyon unom. Nekem vagy hámlik és a nappali krém sem hidratál, vagy ki van pirosodva (főként a hámlás miatt), már akkor is, ha az arclemosó tejet vattával viszem fel. Vagy csak azért, mert olyan kedve van.


Van tippetek, napi rutinra, vagy tudtok heti 1 alkalomra elég börradírt?


2021. aug. 27. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

skinsmart.hu-t érdemes olvasgatni a témában.


én este a duplatisztítás után általában a geek and gorgeous liquid hydration tonerét használom (panthenol van benne így a bőrt is nyugtatja) majd azelainsavat viszek fel, mert eléggé száraz, vízhiányos a bőröm és az nagyon sokat segített. hidratálónak jelenleg cerave hidratáló krémet használok. valamilyen ételre allergiáás lehetek (még nem jutottam el az orvoshoz) így néha ekcéma szerű piros fájdalmas foltok vannak az arcomon, azt általában shea vajjal vagy la roche posey cicaplasttal kezelem (ezt is lehet hidratálónak használni, de nekem túl drága hogy minden nap az egész arcomra azt vigyem fel).


én nem használok bőrradírt mert nekem az kikészítette a bőrömet, inkább hetente egyszer/pár naponta a geek and gorgeous cheer up hámlasztóját használom (van nekik ennél is gyengédebb amúgy).


nem mondom hogy neked is beválna ez mert nem tudom milyen a bőröd, ráadásul nem vagyok szakértő a témában, ez csak az, ami nekem bevált.

2021. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a Neutrogena Hydro Boost Water Gel arctisztító és arckrém kombó más ne használok.
2021. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*nem
2021. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2


Az nekem is megvan. Valamiért 1-2 alkalomra jó volt, de nagyon kikezdi az arcom

2021. aug. 31. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!