Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez hátul felnyírt hajnak...

Ez hátul felnyírt hajnak számít? Vagy minek nevezik az ilyet? (képek lent)

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok:

[link]


Ez pedig én vagyok, a múltkor ilyen hajat vágtak nekem, de hátul/alul nem tetszett:

[link]


Mit mondjak a fodrásznak, mit csináljon másképp? Vagy a fenti képen látható embernek egyszerűen kevesebb haja van, mint nekem, és azért néz ki neki másképp?



2021. aug. 27. 19:55
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
61%
Az övét felnyírtàk nullàssal, a tiedet nem/szarul.
2021. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne mond meg hogy mit csináljon, mert úgyse tudod laikusként elmagyarázni. Inkább mutass neki képet. Sokkal többet ér az is ahogy nekünk megmutattad hogy ilyen helyett ilyet szeretnél.
2021. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, de én szeretném kicsit tudni, miről van itt szó. Milyen haj az egyik, milyen a másik, mi a különbség, milyen szavak vannak erre...? Ebben a kategóriában szoktak hozzáértők írni, tőlük szeretném kérdezni. Köszönöm!
2021. aug. 27. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia nem tudom hogy csak egy fodrászhoz jársz - e mert lehet hogy ő csak ilyet tud. Ha azt mondod neki hogy ne egyformán vágja le hanem legyen fokozatosan felnyírva mert te olyat szeretnél akkor úgy csinálja. Ha nem keress más fodrászt. De ajánlom én is hogy vigyél képet töltsd le a Pinterest ott kedvedre keresgélhetsz. Ha kevés hajad van azzal il meg lehet csinálni. Volt már hasonló a feleségemnek mikor majdnem sírva hazajött a fodrásztól akkor én igazítottam ki neki. Teljesen el volt tőle azóta én csinálom a haját. Teljesen meg van elégedve vele. Sok sikert.
2021. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!