Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 300 gramm póthaj soknak számít?

300 gramm póthaj soknak számít?

Figyelt kérdés

Kb vállig érő nem túl dús hajam van.

Hőillesztéssel 300 gramm 80 cm haj már túl sok lenne?

Nagyon sok és hosszú hajat szeretnék.

Van valakinek ennyi fent?


2021. jan. 26. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
30 dk.
2021. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így, hogy kevés hajad van és rövid is, így rohadt sok. El is kell bírnia a saját hajadnak a póthaj súlyát.
2021. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
300 gramm rengeteg szerintem. Nekem anno 150 gramm 65-70 centis lett feltéve, nekem ez a derekamig ért (mikrogyűrűs). Vállig érő vékony szálú hajam van. Figyelembe kell venned, hogy attól hogy sok tincset szeretnél nem biztos, hogy a saját hajad elbírja plusz felrakás után 100% hogy húzni fogja és érzékeny lesz a fejbőröd. Ha jó szakember teszi fel, ő úgy is látni fogja mekkora tincsekhez kell illeszteni :)
2022. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!