Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hidratáló krém mennyi idő...

Hidratáló krém mennyi idő alatt szívódik be az arcbőrbe?

Figyelt kérdés

Tehát arctisztítás-krémezés után mennyi idő teljen el, hogy egy esetleges hideg vizes öblítéssel ne mossuk le a krém rétegét?

Percek vagy órák alatt szívódik be a krém?

Szóval ha órák múlva mosnék hideg vízzel arcot (mert pl. meleg van, vagy neadjisten sírás után), akkor már lehet?


2021. aug. 23. 19:15
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Épp azért kérdeztem, mert Edinaaa írta, hogy reggel csak vízzel mos arcot, mert felesleges lemosni az esti aktívokat, de ha csak vízzel is mosunk arcot reggel, azzal is lemossuk ezeket szerintem.
2021. szept. 7. 08:10
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli vizes mosas utan naptejet kenek, legyszi ne bonyolitsd tul
2021. szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Nem akarom, de a reggeli vizes mosás leviszi vagy sem az előző esti krém rétegét? (Írtad, hogy azokat nem akarod reggel lemosni.) Mert ha nem viszi le, akkor igazából a délutáni vizes arcmosás sem viszi le a reggel felkent arckrémet. Vagy hogy van ez?
2021. szept. 7. 15:38
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Hú szerintem te már direkt csinálod ezt, nem létezik hogy ilyen értetlen vagy.
2021. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Nem direkt... tényleg nem teljesen értem :(
2021. szept. 7. 16:01
 26/33 A kérdező kommentje:

Ezt a hozzászólást nem értem:

18.

Reggel csak vízzel mosom le és arra teszem a naptejet mert este az ágyban nem dolgozom vagy mocskolódik be a bőröm szóval kétszer, de ha háromszor csinálnám az is oké, de reggel fölösleges lemosni az esti aktívokat hacsak álmodban nem egy bányában dolgozol



Szóval ha reggel arcot mosunk sima vízzel, az előző esti krém maradványait lemossuk, vagy nem?

Bocsi, ha értetlen vagyok.

2021. szept. 7. 16:08
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem mosod le az elozo esti krem maradvanyait csak azt a kis izzadtsagot vagy zsirt amit az arcod termelt az ejszaka folyaman
2021. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Ok! :) De akkor nappal a reggel felkent hidratálót sem teljesen mosom le egy későbbi vízöblítéssel? Vagy mivel a nappali krém könnyebb állagú. mint az éjszakai, ezért azt lemosni is könnyebb?

A törölközővel mindig csak finoman törlöm meg az arcomat öblítés után, ha ez is számít.

2021. szept. 7. 18:57
 29/33 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen életképtelen könyörögve kérlek...
2021. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Tudom, régi kérdés, de most elolvastam még egyszer a válaszokat.

Szóval ha jól értem, akkor ha megmosom vízzel az arcom (de nem törlöm meg, vagy csak nagyon finoman törlöm meg), akkor nem jön le az előzőleg pár órával felkent krém/naptej, de ha megmosom az arcom vízzel és meg is törlöm, akkor viszont lejön a krém/naptej. Erre gondoltatok?

2022. márc. 4. 23:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!