Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hidratáló krém mennyi idő...

Hidratáló krém mennyi idő alatt szívódik be az arcbőrbe?

Figyelt kérdés

Tehát arctisztítás-krémezés után mennyi idő teljen el, hogy egy esetleges hideg vizes öblítéssel ne mossuk le a krém rétegét?

Percek vagy órák alatt szívódik be a krém?

Szóval ha órák múlva mosnék hideg vízzel arcot (mert pl. meleg van, vagy neadjisten sírás után), akkor már lehet?


2021. aug. 23. 19:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz hideg vízzel öblíteni? Minden krém más, de miért mosnád le hideg vízzel?
2021. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem a krémet akarom lemosni, hanem csak arcomat megmosni (nem a krémezés után)
2021. aug. 23. 19:50
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmosod az arcod, utána nem kell szárazra törölni, ha erről beszélsz. Elég ha nedves a bőröd, úgy jobban beszívódik a krém és kevesebb a vízveszteség az arcodról
2021. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Ja, nem, én úgy értettem, hogy megcsinálom reggel az arctisztítást (arclemosó, tonik, krém) és adott esetben valamennyi idővel ezek után mosnám meg az arcom csak vízzel. Kérdés, hogy ha pl. délután mosnék így vízzel arcot, az mennyire befolyásolja a reggel felkent krém hatékonyságát.
2021. aug. 23. 20:31
 5/33 A kérdező kommentje:
Szóval nem rögtön krémezés után mosnék arcot (kimaradt a 2. hozzászóládomban a rögtön szó, bocsi)
2021. aug. 23. 20:33
 6/33 anonim ***** válasza:
62%

De miért akarod csak úgy vízzel lemosni az arcod?

Akkor reggel ne arclemosózd az arcod, habem csak vízzel öblítsd le, én is ezt csinálom, az esti aktívokat minek mosnám le + tiszta ágyban alszom, álmomban nem mocskolom az arcom.

2021. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

délután megmosnám, vízzel pl. felfrissülés miatt, vagy ha kicsit leizzadtam rohanás után


reggel viszont jó érzés, ha megcsinálom a rutint, és így megyek a dolgomra

2021. aug. 23. 21:37
 8/33 anonim ***** válasza:
50%
Akkor vízzel moshatod, az oldja az izzadtságot, de krémet, naptejet nem
2021. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fél óra alatt simán beszivj az bőr, ami marad az felesleg. De ha száraz a bőröd, akkor mindegy mikor öblíted le az arcod sima vízzel, attól is kiszárad, hiába kented be reggel.
2021. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy érti, hogy reggel megcsinálja a rutint, és az érdekli, ha délután futni megy és lezuhanyzik, arcotmos stb akkor az "lenullázza"-e a hidratálót. Nem, az arckrem nem egyenlő a babaposikrémmel, ami órákig ottmarad. Ha bekened és 5 óra múlva lemosod, attól még 5 órán át már hatott, de jobb ha utana is bekened.
2021. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!