Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hidratáló krém mennyi idő...

Hidratáló krém mennyi idő alatt szívódik be az arcbőrbe?

Figyelt kérdés

Tehát arctisztítás-krémezés után mennyi idő teljen el, hogy egy esetleges hideg vizes öblítéssel ne mossuk le a krém rétegét?

Percek vagy órák alatt szívódik be a krém?

Szóval ha órák múlva mosnék hideg vízzel arcot (mert pl. meleg van, vagy neadjisten sírás után), akkor már lehet?


2021. aug. 23. 19:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
50%
Én futás után double cleanse-t csinálok, izzadság, mocsok, naptej és hidratáló keveréke nem fog lejönni vízzel
2021. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam, de nem csak edzés után, hanem ha simán csak megmosom vízzel délután, mert pl. melegem van.Ebben az esetben már beszívódott annyira a krém, hogy nem kell újra felkenni, ugye?
2021. aug. 24. 14:27
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha utána meg is törlöd az arcod akkor lejön a naptej

De nem ajánlom ezt a melegem van lemosom vízzel az arcom, semmire se jó

2021. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Értem, de akkor mit lenne érdemes csinálnom? Naponta háromszor krémezni sem jó :(

Illetve hogyhogy órák alatt em szívódik be egy krém?

2021. szept. 6. 06:39
 15/33 A kérdező kommentje:
És egy délutáni edzés után hogy csináljam? Mert akkor muszáj azért valamit, de ártani sem akarok a bőrömnek... :(
2021. szept. 6. 07:09
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Én edzés után ugyanúgy double cleanse-t csinálok, és utána naptej fel és kész, nem tudom hogy ezen mi a nem érthető 😄 tényleg egyszerű pedig, ezzel nem ártasz a bőrödnek, ha rajta hagyod a mocskot és izzadtságot azzal igen
2021. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
És akkor napi 3x is csinálsz teljes arctisztítást?
2021. szept. 6. 18:25
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Reggel csak vízzel mosom le és arra teszem a naptejet mert este az ágyban nem dolgozom vagy mocskolódik be a bőröm szóval kétszer, de ha háromszor csinálnám az is oké, de reggel fölösleges lemosni az esti aktívokat hacsak álmodban nem egy bányában dolgozol
2021. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Értem. Az a helyzet, hogy én elég izzadós vagyok :( de ha nem megyek sehova, néha én is csak vízzel mosom meg reggel.


De reggel a vízzel is valamilyen szinten lemossuk az éjszakai krémet, vagy annyira nem? Bocsi, ha hülyeséget kérdeztem.

2021. szept. 6. 19:18
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Reggel lemossuk az éjszakai krémet, utana pedig ugyanúgy újra kenjük. Mit nem értesz? Ha megmosod vizzel az arcod akkor utána ujra kell kenni a termékeket.
2021. szept. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!