Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti borostás hónaljjal...

Lányok, ti borostás hónaljjal ki mertek menni nyáron ujjatlanba? Elég sok nőt látok így lófrálni és hát ugye mikor a buszon kapaszkodik, akkor ez meglátszik.

Figyelt kérdés
Vagy ennyire nemtörődömök vagytok?
2021. aug. 23. 15:37
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne mennék?Egyrészt nem kötelező mindenkinek szőrteleníteni, vagy csupasznak lenni.Semmi köze ennek az igényességhez.Másrészt engem sokkal inkább zavar már korán reggel a sok pálott szájú, fogat sosem mosó,mosdatlan, koszos ruhás, büdös ember(férfiak közt a leggyakoribb ez a fajta), mint egy borostás hónaljú nő.
2021. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Én 1- 2 naponta borotvalkozom mert magamon zavar a szőr de még a pici borosta is. De egyáltalán nem zavar más nőkön, sőt, csodálom őket, hogy nem zavarja őket.

Boldog lennék, ha ennyire laza lennék, de sajnos nem vagyok hosszú évek óta és talán soha nem is leszek.

Ferfiak borostaja se zavar, a férjem hetente borotvalkozik, intim tájakon kb havonta szokott, mellkasa pedig szőrös. Imádom:)

2021. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

39-es ne akadj ki, szerintem sexy a borosta a női hónaljon. Szóval én akkor is hozzád dörgölőznék a buszon. Főleg, h hosszú hajad is van mellé. Ezt írtad: Akkor sem lehetne érte senkinek egy rohadt szava, ha úgy hagynám, ahogy születtem. - szőrtelen hónaljjal születtél.

42-es neked ment a zöld kéz, szimpi volt a válaszod.

2021. aug. 23. 20:26
 44/46 anonim ***** válasza:
71%

Ez a kényszeres szőrtelenítés az utóbbi harminc év hülyesége, milyen érdekes a hetvenes években vagy azelőtt senkit nem érdekelt kin hány milliméter szőr van.

Se magamon se máson nem érdekel, legyen a párom, a gyerekem vagy akárkim.

Szerintem beteges valaki életébe ilyen szinten beleszólni.

2021. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
ma is láttam egy fiatal csajt a buszon.
2021. aug. 25. 10:34
 46/46 anonim ***** válasza:
Igen, ki merek. Erős szőröm van, hamar kinő, szinte mindig borostás. L
2021. nov. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!