Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti borostás hónaljjal...

Lányok, ti borostás hónaljjal ki mertek menni nyáron ujjatlanba? Elég sok nőt látok így lófrálni és hát ugye mikor a buszon kapaszkodik, akkor ez meglátszik.

Figyelt kérdés
Vagy ennyire nemtörődömök vagytok?
2021. aug. 23. 15:37
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
86%
Akinek ez igénytelen, 99%-ra szarrá tudnám oltani vagy az életmódja vagy a bőrápolási rutinja vagy az étrendje miatt. De sok embernek a lelki egészsége sem szent és sokan baromi nagy mocsokban és igénytelenségben élnek otthon. Úgyhogy csak okosan tessék vergődni, mielőtt valaki titeket is jó alaposan beletipor a sárba :)
2021. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
86%
Én bevallottan nem vagyok zseni, ezért szeretném érteni a logikát, hogy a női hónalj miért a férfi arccal egyenlő. Pont ilyenkor lehet észrevenni a kettős mérce elvadult mértékét. Szerintem a női hónaljszőr férfi megfelelője... a férfi hónaljszőr.
2021. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
86%
Nem borotválom mert érzékeny a bőröm is, meg dacból sem, amúgy sem viselek utcán lenge trikókat.
2021. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
97%

Ki mernék, de nem szoktam, mert olyan izzadásgátlót használok, amelytől száraz lesz, mint a sivatag, és a picurka borosta is szúrja és viszket. Egyébként borotválni csak IPL előtt szoktam (lézerrel csapatom), korábban gyantáztam.


/Ha a halnak olyan illata volna, mint a puncimnak, valószínűleg meg tudnám enni.../

2021. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
5%

Ha a punci ápoltan szőrös, az nagyon rendben van.


De amikor szőrös egy nő: hónalja, alkarja, lába, LÁBUJJA!!!, pajesza, bajuszvonala,... na az igénytelen!


Nem, nem vagyok én sem tökéletes, de ha már fizet, elvárom a minőséget.

2021. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
82%

"De amikor szőrös egy nő: hónalja, alkarja, lába, LÁBUJJA!!!, pajesza, bajuszvonala,... na az igénytelen!"


Ez a kedvencem, a felháborodott "a nők is emberek?!" felismerések.

2021. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Te borotválod a segglyukad?
2021. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
28%

És hidd el, sok nőnek csak a látszat ápoltság kell. Igényesnek tartják magukat, közben orvoshoz nem járnak rendszeresen. Megszólják a borostás hónaljat, miközben szolikáznak és csesznek egészségesen tartani a bőrüket. Csomó dolgot magukra kennek, ami csak egy illatos szar, csomó káros anyaggal.


Ezek a nők nem igényesek. Kényesek és képtelenek más nőkre emberként tekinteni, mert irigyek. Ennyi a történet.

2021. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
92%

#31 te amúgy magadból indulsz ki vagy mi? Normális igényes embernek nem lesz "kaksidarabkás" a feneke.

Igen, ha már a nemi szervem szőrtelenítem akkor a fenekem is fogom.

2021. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
És szerintetek egy pasinak kell a golyói mögött is borotválni?
2021. aug. 23. 17:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!