Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti borostás hónaljjal...

Lányok, ti borostás hónaljjal ki mertek menni nyáron ujjatlanba? Elég sok nőt látok így lófrálni és hát ugye mikor a buszon kapaszkodik, akkor ez meglátszik.

Figyelt kérdés
Vagy ennyire nemtörődömök vagytok?
2021. aug. 23. 15:37
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
61%
Nem ártana.
2021. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Bakker oda alig férek hozzá. Néha még a golyókat is nehéz.
2021. aug. 23. 18:02
 33/46 anonim ***** válasza:
80%
Senki nem mondta, hogy könnyű.
2021. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
#19 Arra értettem, hogy hol itt az összefüggés? Más testrészek más-más ápolást igényelnek időben/módszerrel.
2021. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy meghagyni a természetesen növő szőrt az egyik nemen miért oké, amég a másikon igénytelen 🤔 azt se értem, hogy mitől lesz az egyik szőr meghagyása (mint haj, vagy szemöldök) oké, de ha meghagyja a lábán, vagy bikinivonalon, az már megint igénytelenség (és néhány nagyon okos szerint nem higiénikus🤣). Ez jobb kérdés…
2021. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Már az ókori egyiptomiak is szőrtelenítették a punát, még Kleopátra is. Valamelyik írásában meg is említi, hogy így elkerülhető a nílusi halszag a lába közt. Meg a barna foltok a bugyin a fenékrésznél. (bár azt fing is okozhatta)
2021. aug. 23. 18:20
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2x borotválom, ez még szerintem belefér. A borostás pasi is rendben van.
2021. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
36! Ezt megfelelő higiéniával el lehet kerülni. A szőr nem oszt nem szoroz. Aki nem képes normálisan tisztálkodni, az ha szőrtelenít, akkor is szagos, foltos lesz.
2021. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
85%

Magasról lekakkantom, hogy kinek mi baja a borostás hónaljammal. Főleg úgy, hogy van párom, akinek természetes, hogy 3-4 naponta borotválkozom, mert ő sem tud gyakrabban, különben kipattogna a bőre (használunk rá glikolsavat, hogy legalább szőrbenövés ne legyen, de akkor is). Akkor sem lehetne érte senkinek egy rohadt szava, ha úgy hagynám, ahogy születtem. Ez nem igényesség, ez csak a mai divatképnek való megfelelés. Bezzeg ha a derékig érő hullámos loknijaimat borotválnám le, az senkinek nem tetszene és egyből fiú meg ronda meg igénytelen lennék a férfiak szemében. :D


Egyébként én lennék a legboldogabb, ha egy borostás hajlat vagy végtag elég lenne ahhoz, hogy ne nyomuljanak rám úton-útfélen vagy például a buszon ha a kapaszkodás miatt védtelen vagyok, ne dörgölje hozzám senki a farkát.


De hogy beszéljünk a valódi igénytelenségről, most én kérdezek:

Hogy bírják elviselni emberek, hogy nem mosakodnak este és nem mosnak reggel fogat, arcot minimum?

Hogy bírják egyesek, hogy nem járnak fogorvoshoz évente akkor is, ha semmi tünetük és nőgyógyászhoz, szűrővizsgálatokra ugyanígy?

Hogy otthon nem vetik le a cipőjüket vagy nem öltöznek át otthoni ruhába?

Hogy nem használnak hidratálókrémet, fényvédőt, rendes arclemosót és a zuhanyvizüket folyatják csak végig a fejükön, amin rajta van a város összes pora és a bőr által kitermelt faggyú (férfiak is)?

Hogy nem mosnak hajat akkor sem, mikor összeáll a zsírtól?

És hogy bírnak egyesek úgy írni, hogy a saját anyanyelvükön sem tudnak helyesen?

Az talán nem igénytelenség, ha csürcsögsz és nem fújsz orrot? Hogy a dohány miatt krákogsz és szívod le a cuccot a garatodba?

Ha szőr ide vagy oda, lusta vagy tisztára törölni a feneked?

Ha összefröcskölsz mindent a pisiddel, mert állva pisilsz?

Az nem igénytelen, ha nem húzol óvszert a farkadra, mert kényelmetlen és ezért inkább belemártod random emberekbe?

Vagy hogy nem cserélsz legalább havonta ágyneműt, fogkefét?

A nyakszőr borotválásával és a szakáll formára vágásával mi van?

Azzal mi van, hogy otthon nem vagy hajlandó felmosni és gyűrötten veszed fel a pólód?


Messzebb megyek:

Azt hogy lehet bírni, hogy látványosan ki vagy égve vagy depressziós tüneteket mutatsz, de inkább fogadjanak el mások olyannak, amilyen vagy, minthogy dolgozz rajta szakemberrel?

Hogy bírják emberek, hogy nem hús, zöldségek és rostok alkotják az étrendjük nagy részét?

Hogy bírják az emberek, hogy nem sportolnak rendszeresen?

És azt hogy bírják, hogy nincs rendes végzettségük? Az nem igénytelenség, hogy valakinek nincs hivatása, mert lusta használni az eszét?

Az sem igénytelenség, hogy a TV a fő szellemi táplálékotok könyvek, színház és hasonlók helyett?


Sok ezek közül apróság, ami nem fontos mindenkinek, sokba pedig egyenesen gyomorforgató belegondolni, hogy rengeteg ember él így. És vannak dolgok, amikről nagyon sokan elfelejtik, hogy igénytelenség, legfeljebb nem ápolatlanság.


Egyikünk sem tökéletes. Szeretnék olyan férfit vagy nőt, aki csak abban hibázik és csak annyira szarik bele az életébe, hogy nem borotválkozik túl gyakran, de sajnos ennél undorítóbb dolgokra sem képesek odafigyelni... Kezdve azzal, hogy végre elköltöznek otthonról 😂

2021. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes embertől a "puna" szót még nem hallottam. Linkeld már ezeket, légyszi.


A lányok nem szoktak kiakadni, hogy kakis a gatyád?

2021. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!