Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan segítsek a páromnak?

Hogyan segítsek a páromnak?

Figyelt kérdés

Zsíros, pattanásos bőre van. Én picit jártasabb vagyok az arcápolásban, minden reggel C-vitamin szérumot használok fényvedővel, heti 2x szalicilsavat és a többi napon azaleinsavat estére (májfoltra)


Neki úgy tudom jó lenne a szalicilsav, a peptid, a niaciamide és a c-vitamin is, hogy a pattanásokat és a hegeket enyhítsük.

Sajnos a fényvédő fontosságát nemigen látja be, esetleg valamelyik ezek közül nem fényérzékenyít? Arra már rávettem hogy estére használjon egy lemosót, és hidratálóból van neki CeraVe.


Az étkezésre nem kérek tanácsokat, sem életmódváltásra meg ilyenek, csakis a bőrápolási rutin érdekel :)


2021. aug. 22. 23:25
 1/1 anonim ***** válasza:

csak az aha érzékenyít, a bha nem, a nia pedig főleg nem, az csak egy szérum

viszont valahogy mindenképp rá kéne venned a fényvédőre😅

2021. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!